dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
8°C
pozítří
Pátek - snih-dest
3°C
Pražská politika

Praha 5 hledá svého Podnikatele a Živnostníka roku 2016

V těchto měsících probíhá v Praze 5 anketa o Podnikatele a Živnostníka Prahy 5 roku 2016. Lidé se ankety mohou zúčastnit prostřednictvím anketních lístků, které najdou např. v měsíčníku Pětka pro vás nebo na webových stránkách úřadu. Výsledky ankety budou vyhlášeny začátkem roku 2017.

O konečném pořadí nominovaných rozhodne porota na základě nejen ekonomických ukazatelů, ale také aktivit v CSR oblasti (společenské odpovědnosti firmy), podpory lokálního trhu a inovací.

V loňském roce získala titul Podnikatel Prahy 5 HUB, s.r.o., následovala Československá obchodní banka, a.s. a Restaurace Farkáň, v kategorii Živnostníka Prahy 5 bylo nejúspěšnější Krejčovství Buttig, na dalších místech skončily podniky La Boucherie & Bistrot M a Le Camille.

Anketa je jedním z kroků, díky nimž chce městská část udržovat kontakt s podnikatelskou sférou. K těm dalším patří neformální snídaně či večery. 


Praha 3: Nemůžete se za závažných důvodů dostavit k volbám?

12. ledna 2018 v 09:14

Volič může požádat ze závažných důvodů obecní úřad a ve dnech voleb okrskovou volební komisi o to, aby mohl hlasovat mimo volební místnost, a to pouze v územním obvodu volebního okrsku, pro který byla okrsková volební komise zřízena.

Další články
Nahoru