dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - polojasno
5°C
pozítří
Pátek - prehanky-snih-dest
4°C
Pražský život

Praha 5: Bezpečnostní konference pro seniory

Městská část Praha 5, v rámci péče o seniory, ve spolupráci s Městskou policií Praha 5 a Střední průmyslovou školou dopravní a.s., pořádá bezpečnostní konferenci určenou právě pro starší občany páté městské části.

Cílem konference je zvyšování informovanosti obyvatel seniorského věku nejen o možnostech ochrany před trestnou činností. „Senioři budou seznámeni s bezpečnostním, kulturním a historickým děním na Praze 5. Jako nezanedbatelný přínos také spatřujeme mezigenerační setkání všech účastníků,“ říká radní Viktor Čahoj.

V první části konference se představí žáci školy s prezentacemi na různá témata jako je doprava, historie, nebo třeba literáti Prahy 5. Ve druhé části programu si senioři prohlédnou vozovnu Motol. V aule školy se také zúčastní přednášky na téma prevence kriminality se strážníkem městské policie.

Konference se uskuteční ve čtvrtek 10. 3. od 10 do 13 hodin v aule SPŠ Dopravní Praha 5 Motol ul. Plzeňská 298/217a. Na závěr akce bude účastníkům předán certifikát o absolvování konference. V případě zájmu o účast na konferenci kontaktujte Mgr. Lenku Štěchovou z Odboru bezpečnostního a prevence kriminality: lenka.stechova@praha5.cz, tel.: 257000988

 


Další články
Nahoru