dnes
Sobota - prehanky-dest
22°C
zítra
Neděle - polojasno
26°C
pozítří
Pondělí - prehanky-dest
27°C
Zpravodajství

Praha 5: Betonové květináče jsou prozatím všechny zamluveny

Ještě jednasedmdesát betonových květináčů zůstává v ulicích Prahy 5. V minulosti je městská část nabídla občanům, část z nich si je sice objednala, ale ve stanoveném termínu neodvezla. Nyní jsou již opět všechny zamluveny.

O květináče byl opět velký zájem a aktuálně jsou všechny rezervovány pro zájemce. „V případě, že nebudou květináče v souladu s darovacími smlouvami odvezeny, budou osloveni další zájemci," uvedla Praha 5 v tiskovém prohlášení.

Odstranění květináčů ze smíchovských ulic bránily do konce roku 2018 podmínky dotace, díky které byly v minulosti pořízeny. Zvažovalo se několik variant dalšího vývoje, nakonec se městská část rozhodla nádoby zájemcům darovat zdarma.

V únoru 2019 všech 239 nabízených květináčů našlo zájemce během jednoho dne, některé nádoby ale nebyly odvezeny. Původní termín byl do konce loňského roku, následně byl prodloužen do konce letošního května.


Praha 8 sbírá vavříny, dostala několik ocenění za komunikaci

Včera v 07:56

Zlatý erb za webové stránky, Zlatý lajk za facebookový profil, cena Radniční listy za Osmičku…tři medailová ocenění v letošním roce v rámci Hl. města Prahy. 

Radnice Prahy 1 mění úřední hodiny

13. srpna 2020 ve 12:59

Od 1. září stanovila radnice první městské části úřední hodiny úřadu na pondělí od 8 do 18 hodin a středu od 8 do 18 hodin.

Další články
Nahoru