Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Praha 4 zahájila workshopy pro rodiče na téma digitální wellbeing

Praha 4 zahájila preventivní workshopy pro rodiče, které mají pomoci jim i jejich dětem čelit nástrahám on-line světa a cítit se v internetu bezpečně. Rodiče žáků ze Základní školy Bítovská se v úterý 19. března zúčastnili workshopu na téma Digitální wellbeing.

Pod tímto termínem se skrývá zdravé používání technologií tak, aby nám pomáhaly a neškodily.

„Všichni chceme, aby naše děti rozvíjely svůj potenciál a žily plnohodnotný spokojený život. K tomu v moderní době neodmyslitelně patří i technologie. Ty jsou však dobrý sluha, ale zlý pán,“ vysvětlila cíl workshopů 1. místostarostka Irena Michalcová (ANO).

Celým programem provedla rodiče ředitelka organizace Linkin Sphere Diana Burdová. Série dalších workshopů bude s podporou městské části Praha 4 pokračovat na dalších školách.
Autor: Cen

Byla vyhlášena studentská literární soutěž v angličtině k výročí Listopadu

Včera v 18:02

Studenti středních a vysokých škol v Česku a na Slovensku se mohou zúčastnit nové literární soutěže. V eseji, reportáži nebo povídce na téma spojené s odkazem Sametové revoluce, od níž letos uplyne 35 let, mohou své práce v angličtině posílat do 30. června. Výsledky plánuje Anglo-americká vysoká...

Škola a školka hledají školníka

21. dubna 2024 v 10:05

ZŠ a MŠ Praha 4, Sdružení 1080 přijme do svého kolektivu od 1. srpna na hlavní pracovní poměr školníka. Jeho úkoly budou zahrnovat běžné údržbářské a provozní práce ve škole a na školním pozemku.

Praha 14 uspořádala deváté setkání koordinátorů environmentální výchovy

21. dubna 2024 v 10:03

Praha 14 byla letos již podeváté hostitelem setkání koordinátorů environmentální výchovy v pražských mateřských, základních a středních školách. Na organizaci dubnové akce se vedle městské části i tentokrát podílely dvě stálice: „Ekoškola“ ZŠ Generála Janouška, vedená ředitelkou Jaroslavou...

Další články
Nahoru