dnes
Úterý - jasno
24°C
zítra
Středa - bourky
24°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
19°C
Pražský život

Praha 4 vyhlásila soutěž o nejkrásnější roušku

Koronavirová krize přinesla nový módní doplněk, roušky. Doma proto máme jedinečné módní kousky. Radnice prahy 4 vyhlásila soutěž o nejkrásnější roušku.

Pokud se chcete soutěže zúčastnit, pošlete dvě roušky do 30. června na adresu: Úřad MČ Praha 4, Antala Staška 2059/80b, 140 46 – Praha 4.

Do rohu obálky napište „Praha 4 soutěží o nejkrásnější roušku“. Radnice tu nejkrásnější odmění dárkem. Výsledek soutěže bude vyhlášen na začátku září.

Roušky můžete také přinést do recepcí Úřadu na Antala Staška 2059/80b nebo Nuselské radnice, popřípadě na pracoviště Czech POINT Hlavní, Jílovská či nám. Hrdinů.

U Dětského ostrova najdete dvě mozaiková křesla

9. července 2020 v 08:25

V rámci projektu Sculpture Line byla u vchodu Dětského ostrova instalována dvě mozaiková křesla. Jejich autorkou je výtvarnice Alexandra Koláčková, která se specializuje na výrobu plastik do veřejného prostoru.

Výstaviště Praha má novou vizuální identitu

5. července 2020 v 16:36

Areál Výstaviště Praha se výrazně proměňuje. K novým herním, sportovním a volnočasovým prvkům, rekonstruovaným cestám a revitalizované zeleni, započaté rekonstrukci budov a připravované rozšířené programové nabídce, nyní přibude celková nová vizuální identita, která sjednotí veškerou...

Lysolaje dostanou půjčku na obnovu obecního dvora

5. července 2020 v 11:40

Pražské Lysolaje dostanou od magistrátu půjčku 15,5 milionu korun na obnovu obecního dvora a jeho zázemí. Při obnově bude opravena střecha a fotovoltaická elektrárna. Peníze začne radnice městu splácet v příštím roce. Celkové náklady obnovy jsou 24 milionů. Půjčku schválili ve čtvrtek pražští...

V parcích Prahy 3 jsou nová pítka pro zvířata

2. července 2020 ve 13:42

Praha 3 tento týden instalovala ve svých parcích celkem šestnáct pítek, která jsou určena zejména pro ptáky a ježky. Misky s vodou pomohou drobným živočichům, kteří ve městech zejména v letních měsících nemají dostatek vody.  

Další články
Nahoru