Dnes Neděle - jasno 10°C
Zítra Pondělí - skorojasno 11°C
Neděle 28. 5. 2023
Svátek má Vilém
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Zpravodajství

Praha 4 vyhlásila dotační programy pro rok 2022

Praha 4 dlouhodobě podporuje fyzické osoby a nestátní neziskové organizace, které systematicky pečují o obyvatele městské části, nebo svou činností přispívají k prevenci bezpečnosti a sociálně patologických jevů a integraci národnostních menšin, pomáhají rozvíjet volnočasové a jiné aktivity obyvatel Prahy 4. Na jejich činnost jim přispěje také v příštím roce.

Od 5. do 18. ledna 2022 mohou zájemci podávat žádosti o dotační podporu projektů, a to v následujících oblastech: ve sportovních a tělovýchovných aktivitách; v kulturní a spolkové činnosti; bezpečnosti dětí a mládeže, v oblasti rizikového chování dětí a mládeže a na podporu organizací zabývajících se snižováním rizik v oblasti protidrogové problematiky; v sociální a zdravotní oblasti; v oblasti rodinné politiky a integrace cizinců a národnostních menšin a také v oblasti životního prostředí.

„Věřím, že zájem o podporu projektů bude ještě větší než v uplynulých ročnících a že žadatelé přivítají naši novinku – elektronické podání a zpracování žádostí, které sníží jejich administrativní zátěž. Všem projektům držím palce,“ uvedl radní Jan Hušbauer (ANO 2011), který má dotace na starost. Výsledky dotačního řízení by měly být známy do 30. dubna 2022.

Podrobné informace k dotačnímu řízení, včetně konkrétních podmínek, naleznete na internetové stránce www.praha4.cz.


Autor: TZ, red

V Praze 11 zasedne kontrolní výbor, radnice zveřejnila program

25. května 2023 v 10:44 | Aktualizováno 24. května 2023, 10:44

Jednání kontrolního výboru jedenácté městské části je veřejné, koná se ve středu dne 31. května od 17 hodin v zasedací místnosti Vidimova v budově Úřadu MČ Praha 11.

Na protidrogové programy ve školách dá Praha 18 letos 75 tisíc korun

25. května 2023 v 08:37

V rámci primární protidrogové prevence osmnáctá městská část podporuje jednotlivé školy příspěvky na protidrogové programy podle individuálního výběru základními nebo mateřskými školami. Pro letošní rok je v rozpočtu počítáno s částkou 75 tisíc korun. Informovala o tom místostarostka Prahy...

Jednání Komise pro kulturu a spolky RMČ Praha 11

24. května 2023 v 07:01

Komise pro kulturu a spolky v Praze 11 se bude mimo jiné věnovat nabídce Letního putovního kina, akcím a výstavám na radnici nebo literární soutěži O zlatý klíč. Jednání komise pro kulturu a spolky je veřejné. Koná se ve čtvrtek dne 25. května od 17:30 hodin v kanceláři vedoucího odboru školství a...

Další články
Nahoru