Dnes Pondělí - obcasny-dest 2°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 3°C
Pondělí 30. 1. 2023
Svátek má Robin
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Zpravodajství

Praha 4 vyhlásila dotační programy pro rok 2022

Praha 4 dlouhodobě podporuje fyzické osoby a nestátní neziskové organizace, které systematicky pečují o obyvatele městské části, nebo svou činností přispívají k prevenci bezpečnosti a sociálně patologických jevů a integraci národnostních menšin, pomáhají rozvíjet volnočasové a jiné aktivity obyvatel Prahy 4. Na jejich činnost jim přispěje také v příštím roce.

Od 5. do 18. ledna 2022 mohou zájemci podávat žádosti o dotační podporu projektů, a to v následujících oblastech: ve sportovních a tělovýchovných aktivitách; v kulturní a spolkové činnosti; bezpečnosti dětí a mládeže, v oblasti rizikového chování dětí a mládeže a na podporu organizací zabývajících se snižováním rizik v oblasti protidrogové problematiky; v sociální a zdravotní oblasti; v oblasti rodinné politiky a integrace cizinců a národnostních menšin a také v oblasti životního prostředí.

„Věřím, že zájem o podporu projektů bude ještě větší než v uplynulých ročnících a že žadatelé přivítají naši novinku – elektronické podání a zpracování žádostí, které sníží jejich administrativní zátěž. Všem projektům držím palce,“ uvedl radní Jan Hušbauer (ANO 2011), který má dotace na starost. Výsledky dotačního řízení by měly být známy do 30. dubna 2022.

Podrobné informace k dotačnímu řízení, včetně konkrétních podmínek, naleznete na internetové stránce www.praha4.cz.


Autor: TZ, red

Ke zhoršení psychického stavu u dětí dochází stále častěji. Nový školní projekt otevírá zásadní témata a učí je zvládat rizikové situace

Dnes ve 13:00

Tento týden žáci základních a středních škol převezmou pololetní vysvědčení. Bývalo zvykem, že se v tomto období celá řada dětí a mladistvých obracela na Linku bezpečí s obavami plynoucími z reakce rodičů. Jenže to už je zdá se minulost. S odkazem na vývoj dlouhodobých statistik to tvrdí Soňa...

Další články
Nahoru