Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 11°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 11°C
Čtvrtek 22. 2. 2024
Svátek má Petr
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Praha 4: Veřejnost rozhodne o podobě míst k trávení volného času

Do proměny prostranství na Zelené lišce se mohou opět zapojit občané. Prahu 4 čeká další revitalizace a již v úterý 13. února proběhne veřejné setkání s obyvateli z okolí základních škol Poláčkovy a Horáčkovy, kde se mohou vyjádřit k plánovaným úpravám.

„Navazujeme na dříve proběhlé plánovací aktivity na Zelené lišce. Zapojili jsme do tvorby zadání žáky nejbližších základních škol – Horáčkovy a Poláčkovy – a neméně nás zajímají názory dospělých obyvatel lokality," říká místostarosta pro územní rozvoj a výstavbu Patrik Opa (ODS).

Setkání se uskuteční v úterý 13. února od 18:30 hodin v jídelně ZŠ Poláčkova a tématem bude návrh rozšíření a revitalizace dětského hřiště Krčská a revitalizace středového pásu obytného souboru Herálecká.

zelena-liska


Autor: Cen

Peníze na podporu Domu národnostních menšin a Integračního centra Praha

Včera v 06:56

Rada Prahy na svém pondělním zasedání souhlasila s poskytnutím více jak 11 milionů korun na zajištění provozu Domu národnostních menšin o.p.s. a Integračního centra Praha o.p.s. Finance budou sloužit k zabezpečení základních provozních nákladů v roce 2024. Zároveň hlavní město plánuje...

Další články
Nahoru