dnes
Úterý - jasno
23°C
zítra
Středa - bourky
23°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
18°C
KoronavirusKomerční sdělení

Praha 4: Roušky si můžete vyzvednout na úřadu městské části

Pokud potřebujete naléhavě roušky a nemůže si je obstarat jinak, můžete si o ně, v omezeném množství do 5 kusů, požádat na Úřadu městské části Praha 4.

Úřad má k dispozici omezené množství roušek, které nyní akutně nepotřebuje pro sociální zařízení, seniory a hendikepované spoluobčany, a může je rozdat obyvatelům, kteří je nutně potřebují.

Pokud si pro roušky budete chtít přijít, kontaktujete nejprve telefonicky sekretariát tajemníka úřadu a čísle: 261 192 213, kde se domluvíte, kdy a kde si objednané roušky můžete vyzvednout.
 

Městská část Praha 4 má v současné době tři místa, kde si je můžete vyzvednout sami:
Recepce úřadu v ulici Antala Staška 2059/80b
Recepce historické Nuselské radnice (Táborská 500)
Detašovaném pracovišti úřadu v Jílovské ulici Jílovská 1148/4.

Roušky dostanete v místech označených viditelně heslem Praha 4 nosí roušky, vždy v úterý, ve čtvrtek a v pátek v době od 8:30 do 11:30 hodin.

Na všech třech místech městská část Praha 4 roušky nejen vydává, ale také sbírá od dobrovolníků, kteří se rozhodli pomáhat jiným.


Praha 11 poděkovala organizacím i dobrovolníkům

28. června 2020 v 10:47

Vedení Prahy 11 ocenilo organizace a dobrovolníky, kteří pomáhali v době krize spojené s koronavirem. Díky jejich pomoci městská část nejen zvládla těžké období, ale také získala kontakty pro případnou další spolupráci.

Další články
Nahoru