dnes
Čtvrtek - polojasno
16°C
zítra
Pátek - zatazeno
17°C
pozítří
Sobota - oblacno
23°C
KoronavirusKomerční sdělení

Praha 4: Roušky si můžete vyzvednout na úřadu městské části

Pokud potřebujete naléhavě roušky a nemůže si je obstarat jinak, můžete si o ně, v omezeném množství do 5 kusů, požádat na Úřadu městské části Praha 4.

Úřad má k dispozici omezené množství roušek, které nyní akutně nepotřebuje pro sociální zařízení, seniory a hendikepované spoluobčany, a může je rozdat obyvatelům, kteří je nutně potřebují.

Pokud si pro roušky budete chtít přijít, kontaktujete nejprve telefonicky sekretariát tajemníka úřadu a čísle: 261 192 213, kde se domluvíte, kdy a kde si objednané roušky můžete vyzvednout.
 

Městská část Praha 4 má v současné době tři místa, kde si je můžete vyzvednout sami:
Recepce úřadu v ulici Antala Staška 2059/80b
Recepce historické Nuselské radnice (Táborská 500)
Detašovaném pracovišti úřadu v Jílovské ulici Jílovská 1148/4.

Roušky dostanete v místech označených viditelně heslem Praha 4 nosí roušky, vždy v úterý, ve čtvrtek a v pátek v době od 8:30 do 11:30 hodin.

Na všech třech místech městská část Praha 4 roušky nejen vydává, ale také sbírá od dobrovolníků, kteří se rozhodli pomáhat jiným.


Roušky do škol Prahy 9

Včera v 19:55

Radnice Prahy 9 dnes do tří ze základních škol rozvezla další várku roušek s výměnnými nanofiltry a zbylé dvě školy dostanou roušky zítra.

ZRUŠENO: Muzika s pěnou

Včera v 09:58

Z důvodu přetrvávajícího nebezpečí nákazy covidem-19 se Praha 8 rozhodla přesunout akci Muzika s pěnou na jaro.

Praha 5 ruší Pohádkový les

26. září 2020 v 07:55

Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace a v návaznosti na plnění nařízení Ministerstva zdravotnictví a Hygienické stanice hl. m. Prahy se neuskuteční plánovaná akce Pohádkový les, která se měla konat 3. října 2020 v Zahradě Kinských.

Praha 4 přesunula některé z hromadných akcí

26. září 2020 v 07:41

Místostarosta městské části Prahy 4 Michal Hroza (TOP 09), který má v gesci kulturní akce, po seznámení s Mimořádným opatřením Ministerstva zdravotnictví ČR ze dne 23. září a po poradě s příslušnými odbory rozhodl, že budou zrušeny či přeloženy na neurčito kulturní akce, které se měly konat...

Centrum sociálních služeb v Praze 2 omezilo návštěvy

25. září 2020 ve 20:12

Centrum sociálních služeb Praha 2 bylo nuceno, s ohledem na současnou situaci, omezit v tomto týdnu návštěvy v domovech pro seniory a zároveň ukončit provoz jídelny pro seniory v Máchově ulici. 

Další úlevy pro živnostníky připravuje Praha 1

23. září 2020 v 19:29

Radnice Prahy 1 připravuje zejména pro drobné živnostníky další finanční úlevu. Týkat se bude těch, kteří podnikají v nebytových prostorech ve správě městské části.

Praha 6 dezinfikuje veřejná prostranství

23. září 2020 v 19:23

Praha 6 přistoupila k dezinfikování veřejných prostranství. Postupně a dle vytíženosti jednotlivých lokalit jsou dezinfikovány veřejné lavičky, dětská hřiště a také vestibuly metra a stanice MHD. Krizový štáb městské části Praha 6 rovněž rozhodl o zakoupení čtyř kusů nových výkonných dezinfekčních...

Další články
Nahoru