Dnes Sobota - oblacno 15°C
Zítra Neděle - polojasno 11°C
Sobota 21. 5. 2022
Svátek má Monika
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Koronavirus

Praha 4 pokračuje v rozdávání respirátorů seniorům

Dalších 1500 respirátorů rozdala Praha 4 svým seniorům minulý týden na distribučním místě v přízemí budovy historické Nuselské radnice na Táborské ulici. V jejich rozdávání seniorům bude pokračovat až do konce měsíce března.

Tento týden si obyvatelé katastrálních území Braník, Hodkovičky, Krč, Lhotka. Michle, Nusle, Podolí a části Vinohrad a Záběhlic, které náleží do městské části Praha 4, mohou respirátory opět vyzvednout na Nuselské radnici v Táborské ulici v následujících dnech a časech:

Úterý od 12 do 18 hodin
Čtvrtek od 8 do 14 hodin

V úterý 30. března budou respirátory kvůli rozsáhlé rekonstrukci tramvajové trati v Nuslích, která výrazně omezí provoz v této části Prahy 4, rozdávány v Informačním centru Prahy 4 na Spořilově (Hlavní 1402/141) v době od 8 do 12 hodin..

Respirátory budou vydávány po prokázání věku 50 let a více a trvalého bydliště v MČ Praha 4.

Autor: TZ, red

Očkovací centrum na Chodově ukončilo provoz

28. února 2022 ve 13:40

Očkovací centrum v pražské obchodním domě na Chodově po sedmi měsících ukončilo provoz. Poslední zájemce o vakcínu proti covidu-19 naočkovalo včera večer v 19 hodin, od dnešního dne je centrum uzavřeno. Informoval o tom na twitteru Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který centrum...

Další články
Nahoru