Dnes Čtvrtek - oblacno 3°C
Zítra Pátek - oblacno 0°C
Čtvrtek 7. 12. 2023
Svátek má Ambrož, Benjamín
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Pražský život

Praha 4 podporuje akci Ukliďme Česko

Sobota 1. dubna je hlavním úklidovým dnem projektu Ukliďme Česko. Akce má na území Prahy 4 dlouholetou tradici a každoročně se do ní zapojují desítky dobrovolnických skupin. Také v letošním roce se uskuteční s podporou městské části.

„Městská část poskytuje dobrovolníkům potřebné vybavení – pracovní rukavice, pytle na odpad a zajišťuje i odvoz a likvidaci nasbíraného nepořádku,“ uvedl radní pro životní prostředí a Agendu 21 Tomáš Hrdinka (ANO 2011).

Organizátoři úklidů na území Čtyřky se mohou se svými požadavky obrátit na odbor životního prostředí a dopravy david.zaruba@praha4.cz .

„Děkuji všem, kteří se do tohoto prospěšného projektu zapojí a věnují svůj volný čas ke zkvalitnění čistoty a pořádku veřejných ploch,“ uzavřel radní Hrdinka.

Veškeré informace k projektu naleznete na webu www.uklidmecesko.cz.


Autor: Cen

Adventní zpívání na Petrském náměstí v Praze 1

Dnes v 16:31

Společné zpívání vánočních koled se koná 14. prosince v 17 hodin.

V Praze 2 se začíná bruslit

5. prosince 2023 v 16:42

Ve středu 6. prosince se na třech místech Prahy 2 začne bruslit.

Praha 1 má dva měsíce antigraffiti program, nyní zveřejnila zkušenosti

4. prosince 2023 v 10:23

Jedním z palčivých problémů Prahy 1 je znečištění historického centra grafittti, či tzv. tagy. Domy, lampy, lavičky, koše, rozvodové skříně, nábřeží, kostely… To vše je často znehodnoceno spreji či fixy. Radnice Prahy 1 z tohoto důvodu začátkem října spustila systémový a koordinovaný antigraffiti...

Třicet pět let hasičem a třicet pět let nepřetržitě na jedné stanici

2. prosince 2023 v 06:45

Praha 4 ocenila dlouholetou činnost nadporučíka Jiřího Musila, velitele hasičské stanice číslo 6 v Krči, který zde občanům sloužil 35 let a dnes po dlouhé a věrné službě odchází do civilu.

Plechárna na Černém Mostě chystá na příští rok novinky

30. listopadu 2023 ve 21:17

V areálu volnočasového centra Plechárna na Černém Mostě se chystá několik novinek. Praha 14 o nich aktuálně informovala na svém webu.

Další články
Nahoru