dnes
Úterý - skorojasno
25°C
zítra
Středa - obcasny-dest
23°C
pozítří
Čtvrtek - polojasno
22°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

Praha 4 podpoří pořízení retenčních nádrží na akumulaci a využití srážkových vod

Praha 4 vyhlásila 3. výzvu svého dotačního programu na podporu akumulace a využití srážkových vod pro rok 2020. Tímto programem chce občanům i podnikatelům pomoci se zadržováním – retencí – dešťové vody u jejich nemovitostí a v boji proti projevům dlouhodobého sucha.

Výše dotace je 80 % pořizovací ceny retenční nádoby, maximálně však 10 000 korun s tím, že do této výše mohou být pořízeny i dvě menší retenční nádoby, pokud se využijí efektivněji. Program míří především na nadzemní nádrže bez nutnosti povolení od stavebního úřadu k jejich instalaci.

Žádat o podporu mohou fyzické i právnické osoby, tj. vlastníci a spoluvlastníci nemovitostí, společenství vlastníků jednotek, bytová družstva nebo nájemci s trvalým bydlištěm či sídlem na území MČ Praha 4. Lhůta pro předkládání žádostí je od 21. září 2020 do 30. září 2020 do 17 hodin.

Podrobné informace o programu najdou zájemci na úřední desce a na www.praha4.cz v sekci Dotační programy městské části Praha 4.


Praha 5 mění úřední hodiny podatelny

Včera ve 14:34

Od 22. září dochází ke změně úředních hodin na podatelně úřadu Prahy 5 na Nám. 14. října 1381/4 z důvodu přechodu na mimořádný režim.

Další články
Nahoru