Dnes Pondělí - oblacno 1°C
Zítra Úterý - snih 0°C
Pondělí 25. 1. 2021
Svátek má Miloš
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Praha 4: Peníze pro Thomayerovu nemocnici

Praha 4 poskytne dar ve výši 250 000 korun Thomayerově nemocnici. Poskytnutí finančních prostředků určených na zlepšení specializované zdravotnické péče o pacienty Interní kliniky dnes schválilo Zastupitelstvo městské části Prahy 4. 

„Finanční pomoc je určena na nákup speciálního ultrazvukového přístroje pro Interní kliniku Thomayerovy nemocnice,“ uvedl Josef Svoboda, místostarosta pro sociální politika a podporu zdravotnictví.

„Vítám, že členové zastupitelstva tento dar pro Thomayerovu nemocnici schválili, protože tím pomůžeme lékařům a hlavně pacientům se závažnými zdravotními komplikacemi,“ dodal místostarosta.

Thomayerova nemocnice je spádovou oblastí pro vekou část obyvatel Prahy 4. Sonograf, který s finančním příspěvkem čtvrté městské části zakoupí, je nezbytný pro detekci komplikací covidové infekce.


Zítra zasedne Zastupitelstvo městské části Praha 5

Dnes v 16:40

Zasedání Zastupitelstva městské části Praha 5 se koná 26. ledna od 9 hodin a bude online.

Tragédie v Uhříněvsi, vlak tam na přejezdu srazil člověka

Dnes v 11:55

Na železničním přejezdu v Uhříněvsi srazil včera krátce podevatenácté hodině rychlík člověka. Signalizační zařízení bylo údajně v provozu.

Hořel částečně devastovaný byt

22. ledna 2021 ve 14:40

Hodinu a dvanáct minut po dnešní půlnoci zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči u požáru bytu obytného domu v suchdolské ulici K Háji.

Další články
Nahoru