Dnes Pondělí - prehanky-dest 19°C
Zítra Úterý - bourky 19°C
Pondělí 27. 6. 2022
Svátek má Ladislav
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Praha 4 opraví sportoviště u sokolovny v Podolí

Praha 4 rozhodla o rekonstrukci povrchů sportoviště u sokolovny v Podolí. Součástí rekonstrukce je kompletní výměna umělého povrchu fotbalového hřiště o celkové rozloze 1 240 m2 za povrch nový.

Nový povrch dostane i multifunkční hřiště o celkové rozloze 876 m2.

Sportoviště je největším volnočasovým areálem ve správě radnice Prahy 4. Jedná se o uživatelsky velice exponované místo, areál využívá veřejnost, základní škola Nedvědovo náměstí i sousední Sokol Podolí.

Povrchy obou hřišť jsou z roku 2011. Na fotbalovém hřišti je umělý trávník a multifunkční hřiště má povrch z tartanu. Oprava povrchů přinese větší bezpečnost a zvýšení komfortu pro uživatele areálu.


Autor: Cen

Šestka rozšiřuje kapacity škol

24. června 2022 v 08:47

Školy v Praze 6 letos otevřou 44 prvních tříd, o jednu více než loni. Do prvních tříd zatím přijaly celkem 1114 dětí, další je mohou následovat po vyřešení odkladů školní docházky a dořešení vícečetných žádostí o přijetí. V detašovaných pracovištích je místo i pro...

Praha 6 rozdělí dětem na tábory tři miliony

23. června 2022 v 08:34

Stejně jako v uplynulých letech, i letos před prázdninami spustila Praha 6 program Šestka táborová. Prostřednictvím portálu Aktivní město přispěje rodičům dětí na tábory, příměstské kempy, sportovní soustředění a další prázdninové volnočasové aktivity.

Další články
Nahoru