Dnes Čtvrtek - jasno 1°C
Zítra Pátek - skorojasno 3°C
Čtvrtek 9. 2. 2023
Svátek má Apolena
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Doprava

Praha 4: Nezapomeňte si prodloužit parkovací oprávnění

Blíží se konec doby platnosti parkovacích oprávnění, které radnice Prahy 4 vydávala během loňského roku, a proto je nezbytné si je prodloužit. Prodloužení parkovacího oprávnění si můžete vyřídit osobně nebo online prostřednictví internetu.

Osobně lze parkovací oprávnění vyřídit pouze ve výdejně parkovacích oprávnění na adrese Jílovská 1148/14, Praha 4 – Braník, kam se 2. ledna 2023 pracoviště ZPS vrací z Táborské ulice.

Každý, kdo má založen uživatelský účet na klientském portálu (dříve Osobní stránky uživatele) na adrese https://osu.zpspraha.cz/id/login, resp. nově https://portal.zpspraha.cz/id/login si může parkovací oprávnění prodloužit online jejich prostřednictvím bez nutnosti osobní návštěvy výdejny.

Od 20. 9. 2022 je ve zkušebním provozu nový přehlednější a o další informace rozšířený web www.parking.praha.eu, který postupně nahradí stávající stránky www.parkujvklidu.cz.


Autor: Alo

Další zastávky v Praze 4 získají nové přístřešky

25. ledna 2023 ve 12:25

Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) pokračuje v Praze 4 v obměně přístřešků na tramvajových zastávkách. Během uplynulého víkendu byla vyměněna zastávka Palouček na Táborské ve směru k Nuselské radnici a příští víkend, 28. ledna, přijde na řadu zastávka ve směru Pražské...

TSK využila teplého počasí. Za první lednové týdny opravila přes sedm a půl tisíce výtluků

23. ledna 2023 v 10:55

Mrazivé počasí v první polovině prosince s následnou rychlou oblevou poškodilo na řadě míst vozovky tak, že by bez provizorní opravy musela být snižována rychlost nebo jinak omezována doprava, a to zejména na hlavních tazích, kde jezdí i MHD.

Samoobslužné bezhotovostní jízdenkové terminály jsou v provozu ve všech autobusech DPP

23. ledna 2023 v 10:14

Cestující na všech městských linkách provozovaných Dopravním podnikem hl. m. Prahy (DPP) si mohou zakoupit jízdenky bezhotovostně prostřednictvím samoobslužných terminálů. DPP jich od podzimu nainstaloval 1200 kusů do všech svých autobusů, elektrobusů a trolejbusů. 

Zlíchovský tunel bude ve středu uzavřen

22. ledna 2023 v 11:53

Od 25. ledna do 26. ledna bude v noci od 23 do 5 hodin uzavřen západní tubus A (směr Barrandovský most) a druhý tubus bude jednosměrný v původním směru.

Další články
Nahoru