dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Pražské krimi

Praha 4: Jupiter proti porušování zákonů

Na všechny, kterým se nechce dodržovat zákony, se v minulých dnech v rámci bezpečnostního opatření Jupiter zaměřila policie v Praze 4.

Více než dvě stoky policistů a strážníků kontrolovalo dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů a jiných návykových látek řidiči motorových i nemotorových vozidel.

Policie se zaměřila i na problematiku ilegální migrace osob, pašování drog, zbraní a na pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách, věcech a odcizených motorových vozidlech a kontrolu vytipovaných provozoven.

Od čtvrtka 14. do neděle 17. ledna policisté zkontrolovali 2013 osob, z toho 246 cizinců, 1569 vozidel, 31 restaurací, devět ubytovacích zařízení a šest squatů.

Zjistili mimo jiné 181 přestupků v dopravě, dopadli dva řidiče pod vlivem alkoholu a jednoho pod vlivem omamných a psychotropních látek, jednoto řidiče se zákazem činnosti a v jednom případě odhalili padělání a pozměňování veřejné listiny. Zkontrolovali přitom také 51 vozidel taxi.

 


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru