dnes
Úterý - oblacno
5°C
zítra
Středa - obcasny-dest
8°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
7°C
Pražský sport

Praha 4: Běžecká škola zve, sraz ve čtvrtek

Pokud chcete začít s běháním, zhubnout, posílit kondici, vyrovnat se se stresem a vyčistit si hlavu, přijďte ve čtvrtek v 18 hodin do Žlutých lázní.

Společnost SpotrGroup.cz organizuje již druhým rokem každý týden Běžeckou školu Prahy 4. Ta je pro každého, ať s běháním začíná, nebo patří ke stálicím školy. Nejdřív se rozcvičíte, následuje rozřazení do skupin a pak samotný běh.

„Pokud budete potřebovat poradit s technikou nebo obutím, jsou připraveni instruktoři, stejně jako sprchy zdarma," říká Martin Dvořák ze společnosti SportGroup.cz.

Od 18 hodin navštíví Běžeckou školu reprezentant a skvělý horský běžec Ondra Fejfar. Provede rozcvičku a s těmi rychlejšími si zaběhne. Můžete si pro něj i připravit jakékoliv otázky.

Sraz ve čtvrtek 11. února v 18 hodin ve Žlutých lázních.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru