Dnes Středa - polojasno 9°C
Zítra Čtvrtek - zatazeno 9°C
Středa 22. 3. 2023
Svátek má Leona
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Zpravodajství

Praha 3 zřídila transparentní účet na podporu uprchlíků

Radnice Prahy 3 se v současné době stará o zhruba 150 ukrajinských uprchlíků. Na pokrytí výdajů spojených s jejich ubytováním a stravováním zahájila finanční sbírku přes transparentní účet.

Lidem přicházejícím z ohrožených částí Ukrajiny poskytla třetí městská část ubytování na pěti různých místech, z nichž každé má odlišný charakter, od hostelu až po nouzově zařízenou skautskou klubovnu. Na pokrytí nákladů spojených s ubytováním, stravováním a volnočasovým programem uprchlických rodin na Praze 3 byl zřízen transparentní účet 6147517319/0800, kam mohou lidé posílat finanční příspěvky.


Autor: Cen

Praha 2: Sousedské setkání s radním pro dopravu

Dnes v 11:02

Sousedské setkání a diskuze a radním pro dopravu Tomášem Halvou na téma Sekaninovi ulice – zvýšení bezpečnosti chodců, snížení průjezdové rychlosti, navýšení počtu parkovacích míst či bezpečná cyklostezka.

Přístup státu k Praze v oblasti školství se musí změnit, usnesl se Sněm starostů

Včera ve 20:33

Kdy přijde náraz a pražské děti nebudou mít kam usednout do lavic? Už přišel, shodli se starostové a starostky 57 městských částí, kteří se v pondělí 20. března sešli na vysočanské radnici Prahy 9 na Sněmu starostů. Hlavním tématem jednání byl hrozící kolaps pražského školství, katastrofální...

Další články
Nahoru