dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražský život

Praha 3 získala Cenu děkana Zahradnické fakulty univerzity Mendelu

Na zámku ve Velké Bystřici u Olomouce byla Městské části Praha 3 udělena cena za koncepční přístup odboru technické správy majetku a investic/oddělení správy zeleně při obnově zeleně a péči o zeleň.

Koncem minulého týdne převzal zástupce starostky Jan Materna spolu s vedoucí odd. správy zeleně, Janou Caldrovou, Cenu děkana Zahradnické fakulty univerzity MENDELU. Praha 3 cenu obdržela u příležitosti slavnostního vyhlášení výsledků soutěže „Park, zahrada a zelená střecha roku 2015“.

Slavnostní akt předání cen proběhl na V. ročníku odborné konference na téma veřejná prostranství a veřejná zeleň s názvem „Parky pro život, zahrady pro radost“ koncem září na zámku ve Velké Bystřici u Olomouce. Cena byla MČ Praha 3 udělena za koncepční přístup odboru technické správy majetku a investic/oddělení správy zeleně při obnově zeleně a péči o zeleň.

Jan Materna udělení ceny Praze 3 komentuje slovy: „Převzít toto ocenění pro nás byla čest. Znamená nejen to, že je naše práce v oblasti péče o zeleň Prahy 3 kvalitní a dosahuje dobrých výsledků, ale vnímáme jej i jako velký závazek a nasazení laťky vyššího standardu do budoucna.“


Další články
Nahoru