dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražská politika

Praha 3: Zástupce starostky navštívil letní tábor pro děti

Jak se dětem na táboře líbí, zjišťovali tento týden přímo v Nuzici u Bechyně zástupce starostky Praha 3 David Gregor a vedoucí odboru sociálních věcí Vladimír Beran. Právě v Nuzici si léto užívá 24 dětí z nízkoprahových klubů z Prahy 3, na jejichž týdenním pobytu se finančně podílí i žižkovská radnice spolu s Magistrátem hl. m. Prahy.

Letní tábor Pohoda zarámovaný do lesů v těsném sousedství řeky Lužnice je adekvátním prostředím, kde se například v podobě nejrůznějších her může spoluvytvářet osobnostní vývoj dětí ve věku od 11 do 16 let. Těm se věnuje devět sociálních pracovníků v čele s Davidem Odstrčilem, hlavním vedoucím tábora.

Tábor organizuje nízkoprahový klub Beztíže a NPK Husita spolu s Kluby pro Žižkov. David Odstrčil seznámil zástupce radnice nejen s tamním prostředím, ale i s táborovým denním programem. Podle vedoucího děti bydlí v chatkách po čtyřech a program se koncipoval již v únoru letošního roku.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru