dnes
Sobota - zatazeno
4°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - snih
2°C
Pražský sport

Praha 3: V parku Židovské pece a v ulici Pod Lipami fungují dvě nová fitness hřiště

S příchodem léta se pro veřejnost otevřela dvě nová hřiště v parku Židovské pece při ulici Jilmová naproti domu č. 45 a v ulici Pod Lipami za domem č. 45, která nabízí snadné a zábavné cvičení.

Namísto původních zastaralých hřišť jsou nová outdoorová hřiště s moderními venkovními posilovacími stroji, hracími prvky pro děti, ale i zrekonstruovanými přístupovými cestami a novým mobiliářem.

Cvičební stroje nabízí posilovač břicha a trupu, hrudi, sedy/lehy, volný běh včetně nových dopadových ploch a pryžových schodů a stupňů, ale také hrací prvky jako houpačku, kolotoč, houpačky, pískoviště, trampolínu nebo kreslící velkoformátovou tabuli.

K dispozici je také piknikový stůl, nové lavičky nebo odpadkové koše.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru