Dnes Pátek - prehanky-dest 17°C
Zítra Sobota - polojasno 18°C
Pátek 21. 6. 2024
Svátek má Alois
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Praha 3 ubytovala maminky a děti z Ukrajiny

Praha 3 připravila několik ubytovacích zařízení pro uprchlíky z Ukrajiny. Současně pro ně zajistila ukrajinsky hovořícího koordinátora, který zjišťuje a zajišťuje jejich potřeby. 

Připravuje se možnost zapojení dětí do školní výuky ve školách Prahy 3. Pro příchozí Praha 3 zajistila i ukrajinsky hovořícího koordinátora, který je s nimi v intenzivním kontaktu a zjišťuje a zajišťuje jejich potřeby.

„Prakticky všichni jsou matky s dětmi, muži zůstávají na Ukrajině. Někteří z nich měli cestou do ČR poměrně velké problémy a přišli o veškeré peníze, které si vzali na cestu. V jednom případě jsme museli zajistit péči dětského psychologa,“ řekl Jiří Ptáček, starosta Prahy 3.


Autor: Cen

V Praze se konalo mezinárodní setkání partnerů projektu Interreg Europe Repower Industries

Dnes v 17:20

V Praze se uskutečnilo úvodní setkání projektu Interreg Europe Repower Industries pod záštitou ČVUT UCEEB jako vedoucího partnera projektu, který má za cíl v průběhu čtyř let zlepšit podmínky pro podporu energetické nezávislosti, účinnosti a udržitelnosti v průmyslu. Setkání se zúčastnili...

Na Vyšehradě našli mrtvého muže

19. června 2024 ve 23:34

K tragédii došlo v úterý dopoledne na Vyšehradě. Z vyhlídky nad Rašínovým nábřežím asi skočil mladý muž. Na policii se hodinu před polednem obrátil svědek, který našel dopis na rozloučenou. V nepřístupném terénu na stráni pod vyhlídkou policisté našli bezvládné tělo muže. Okamžitě začali...

Červnové zasedání zastupitelstva Prahy 6

19. června 2024 v 17:01

Třinácté jednání zastupitelstva šesté městské časti proběhne v pondělí 24. června od 10 hodin v zasedací místnosti v 6. patře Úřadu městské části Prahy 6.

Další články
Nahoru