dnes
Úterý - snih-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
2°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Zpravodajství

Praha 3: Svatomartinské slavnosti začínají 11. listopadu v 11 hodin a 11 minut

Radnice Prahy 3 pořádá ve středu 11. listopadu Svatomartinské slavnosti na nám. Jiřího z Poděbrad. Návštěvníci si od symbolických 11 hodin, 11 minut a 11 vteřin mohou pochutnat na mladém svatomartinském vínu a huse s knedlíkem a zelím. 

Starostka Vladislava Hujová zahájí slavnosti spolu s farářem kostela Nejsvětějšího Srdce Páně Janem Houkalem ve 13 hodin. Farář požehná mladému vínu a pohovoří o svatomartinské legendě.

Kromě 2000 porcí pečených husích stehen s knedlíkem a zelím, mladého svatomartinského vína od více než 20 českých a moravských vinařů je připraven až do 20 hodin doprovodný program s cimbálovou muzikou Michala Horsáka. 


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru