dnes
Pondělí - jasno
19°C
zítra
Úterý - jasno
18°C
pozítří
Středa - jasno
19°C
Praha 3 představila novou vizuální identitu, pracuje se symbolem trojky
Nová vizualní identita bude i na sáčcích na psí exkrementy. Foto (3x): P3

Praha 3 představila novou vizuální identitu, pracuje se symbolem trojky

Městská část Praha 3 představila novou vizuální identitu, která vzešla z designérské soutěže pořádané odbornou organizací Czechdesign. V prvním kole se utkalo 81 návrhů, ve druhém kole porota nejvíce ocenila návrh od Jakub Vaněk Studio.

praha-3-novy-vizual Styl vítězného návrhu od Jakub Vaněk Studio pracuje se symbolem „trojky“ v originálním a současném pojetí. Porotu na vítězném návrhu zaujalo ucelené, promyšlené a kvalitní zpracování, které zároveň obsahuje nadhled a smysl pro humor.

„Návrhů se sešlo opravdu hodně. Na vítězi jsme se nakonec shodli jednomyslně. Oslovil nás svěží a zapamatovatelný styl i možnost další práce s tím nápadem. Moc mě těší, že jeho autory jsou mladí lidé, kteří mají evidentně k naší městské části vztah,“ říká starosta Prahy 3 a jeden ze členů poroty Jiří Ptáček (TOP 09).

ukazka-merchandisingu


Tisíc litrů dezinfekce v Praze 13

3. dubna 2020 ve 13:19

Praze 13 se podařilo zajistit dalších 1000 litrů dezinfekčního prostředku Anti-COVID.

Praha 2: Dvojka srdcem pomůže samoživitelkám a samoživitelům

1. dubna 2020 ve 21:55

Samoživitelkám a samoživitelům, kteří kvůli krizovým opatřením nemohou vykonávat svou práci nebo živnost a ocitají se tak bez prostředků, chce prostřednictvím nadačního fondu Dvojka srdcem pomoci druhá městská část. 

Praha 4 pomáhá lidem bez domova zajistit hygienu

1. dubna 2020 v 09:18

Praha 4 instalovala dvě zařízení pro mytí a dezinfekci rukou pro osobní hygienu lidem bez domova. Jedno je u nádraží v Braníku a druhé ve Velkém háji na Novodvorské.

Další články
Nahoru