dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
5°C
Praha 3: nový komunitní plán
Komunitní plán rozvoje sociálních a návazných služeb dospěl do závěrečné fáze. Foto: archiv

Praha 3: nový komunitní plán

Do závěrečné fáze zpracování dospěl nový Komunitní plán rozvoje sociálních a návazných služeb na území Městské části Praha 3 na období 2015 – 2019. Pracovní verze dokumentu je nyní dostupná veřejnosti Prahy 3 k připomínkám.

Komunitní plán je významným dokumentem pro rozvoj sociální oblasti a zejména sociálních služeb v následujících letech. Na přípravě návrhu se podílelo na pět desítek uživatelů, poskytovatelů a zadavatelů sociálních a návazných služeb, kteří se účastnili práce v Řídící skupině a pracovních skupinách komunitního plánování rozvoje sociálních a návazných služeb. Základní oblasti a priority schválila Rada městské části.

Nyní se můžete do tvorby dokumentu zapojit i vy. Na níže uvedených odkazech naleznete aktuální znění plánu a připomínkovací formulář. Připomínky zasílejte na předepsaném formuláři (v jiném formátu nebudou akceptovány) nejpozději do 25. 8. 2014 na emailovou adresu katerinal@praha3.cz.

Po skončení připomínkovacího řízení bude dokument předložen ke schválení Radě a posléze Zastupitelstvu městské části Praha 3.  

 
Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru