dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Pražská politika

Praha 3: Moderní družina otevře ohnivou show a divadelním vystoupením

Slavnostní otevření nové moderní družiny ZŠ a MŠ Jarov V Zahrádkách 1966/48 se koná 8. prosince ve 14 hodin. V programu vystoupí žáci ze školního pěveckého sboru, kroužek DDM Ulita Zumba či baletní škola Jána Nemce, návštěvníci uvidí i interaktivní divadelní vystoupení Otty Tesaře, ohnivou show kejklíře Vojty Vrtka či žonglérskou dílnu pro žáky. 

Družina, která byla na zadání MČ Praha 3 postavena vítězem otevřeného výběrového řízení, společností B&J Holding, a.s. v areálu ZŠ a MŠ Jarov, bude od 8. prosince v provozu.

Děti zde budou moci využívat k volnočasovým aktivitám šest tříd, které jsou variabilně uzpůsobeny různým věkovým skupinám. Mezi dvěma z nich je např. mobilní stěna, aby mohl v případě potřeby vzniknout prostor vhodný pro větší akce, např. divadlo, koncert apod. Současně byl i nově upraven přilehlý vnitroblok, prostor s důmyslnou prolézačkou, místem pro míčové hry, či do země zapuštěnou velkou trampolínou. Zajímavostí je i hřiště, které je umístěno na střeše družiny.

Slavnostního otevření družiny se zúčastní starostka MČ Praha 3 Vladislava Hujová, zástupce starostky Ivan Holeček a radní pro školství Jaroslava Suková.

„Přestože stavbu provázely technické problémy, výsledek je více než uspokojivý,“ řekl Holeček. Radní Suková k tomu dodala: „Děti zde najdou prostor pro nepřeberné množství aktivit a věřím, že budou družinu rády navštěvovat“.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru