dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Zpravodajství

Praha 3: Den domácích mazlíčků představí i exotické druhy zvířat

V sobotu 3. října se koná na Parukářce Den domácích mazlíčků. Kromě tradičních domácích zvířat se objeví spousta dalších exotických druhů, o jejichž chovu v zajetí poradí renomovaní odborníci.

Program proběhne od 10 do 14 hodin a nabídne řadu aktivit, které připraví Praha 3 společně s městskou policií.

K dispozici bude bezplatná poradna veterináře,zkušení psovodi poradí, jak zajistit bezpečný kontakt se psem, nebudou chybět ani ukázky výcviků policejních psů a koní.

Svoje dovednosti předvedou i vodící psi z Centra výcviku Helppes pomáhající lidem s handicapem a stejně jako loni zde proběhne ukázka ptačích dravců ze záchranné stanice Merlin nebo domácích koz z integračního centra Zahrada.

Na Parukářce ukáží odborníci české herpetofauny terarijní zvířata jako ještěry, obojživelníky, sklípkany, štíry, strašilky, exotické druhy švábů a želvy a rádi poradí začínajícím chovatelům, jak s nimi správně zacházet.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Praha 6 chystá řadu akcí, kterými připomene sto let od vzniku republiky

11. ledna 2018 v 15:46

Praha 6 při příležitosti stého výročí vzniku samostatného Československa pořádá celou řadu kulturních a vzpomínkových akcí, které jsou rozloženy do celého roku.

Další články
Nahoru