Praha 22: Uzavírka části Nového náměstí během MS v hokeji
27. května 2026 03:09
Z tohoto důvodu dojde k uzavírce části Nového náměstí před budovou radnice, a to ve dnech:
28. 5. 2026
30. 5. 2026
31. 5. 2026
Uzavírka bude platit pouze po dobu konání akce a souvisejících příprav. Prosíme občany o respektování dopravního značení, informuje radnice, která o případném potvrzení konání veřejné projekce podle výsledků českého týmu bude včas informovat.

Přidejte si nás na domovskou