dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Pražský sport

Praha 22: Běžeckou školu navštíví masér

Dnes od 18 do 21 hodin se koná Běžecká škola. Čekají na vás společné výběhy, tréninkové konzultace i nové běžecké trasy.

Vše pod vedením atletického trenéra a zkušených běžeckých instruktorů. Úschova a hlídání věcí, pitný režim jsou zajištěny. Běžecká škola je pro každého zcela zdarma.

Pokud chcete na svém těle pocítit ruce špičkového maséra, který „servisuje“ africké hvězdy série RunCzech, ale i přední české běžce Jiřího Homoláče, Jana Kreisingera nebo Evu Vrabcovou, pak máte dnes v 18 hodin možnost.

Karel Kuchynka promluví o potřebě správného rozcvičení a protažení, regenerace i potřebě masáží a po doběhu ukáže pár svých fíglů.

Za Nadýmačem, Praha-Uhříněves, rybník Vodice – prostor rybárny.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru