Dnes Středa - zatazeno 7°C
Zítra Čtvrtek - obcasny-dest 4°C
Středa 14. 4. 2021
Svátek má Vincenc, Vincent
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Praha 2 získala další ocenění
Starostka Jana Černochová převzala z rukou ředitele Všeobecné fakultní nemocnice Davida Feltla ocenění. Foto: Praha 2

Praha 2 získala další ocenění

Starostka druhé městské části Jana Černochová dnes odpoledne převzala z rukou ředitele Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Davida Feltla ocenění za nejlépe spolupracující organizaci.

„Jsem velmi ráda, že Všeobecná fakultní nemocnice vnímá naši dvojkovou radnici jako partnera, na kterého se může kdykoli spolehnout. Za sebe slibuji, že pomáhat si navzájem budeme dál,“ řekla starostka Prahy 2 Jana Černochová s tím, že Praha 2 bude i nadále s nemocnicí v úzkém kontaktu při komunikaci důležitých zdravotnických témat a při preventivních opatřeních a akcích. 

„Fungujeme spolu dobře v dobách mírových, ale přímo skvěle v době covidové. VFN je pro Prahu 2 skutečně „jejich“ nemocnicí a MČ Praha 2 pro nás „naší“ radnicí. S naší radnicí konzultujeme i územní rozvoj VFN a máme radost z toho, že naše plány mají jejich podporu,“ zdůvodnil David Feltl, proč se dvojka stala vítězem v kategorii Spolupracující organizace.

Praha 2 v uplynulém roce nabídla zdravotníkům, že zajistí místo pro jejich děti v dětských skupinách, vedení Prahy 2 a zaměstnanci úřadu podpořili VFN také dobrovolným dárcovstvím krve.  

Vinohradská radnice tak k řadě cen, jako např. Přívětivý úřad, Zlatý erb, Město pro business, Město pro business desetiletí, Patrimonium pro futuro (Dědictví pro budoucnost) nebo Přátelské místo přidala další uznání. Toto poděkování ze strany lékařů a zdravotníků je v této době zvlášť cenné.

vfn-oceneni-1
Praha pronajme byty neziskové organizaci Bona

12. dubna 2021 v 16:48

Rada hlavního města Prahy dnes rozhodla o pronájmu dvou městských bytů neziskové organizaci Bona. Organizace tyto byty poskytne svým klientům v režimu chráněného bydlení.

Praha 6 rozšířila úřední hodiny radnice

12. dubna 2021 v 10:02

Praha 6 s ukončením nouzového stavu rozšiřuje od dnešního dne úřední hodiny u nejvíce poptávaných služeb. Jedná se o agendu osobních dokladů – občanských průkazů a cestovních dokladů, Czech POINT, podatelnu a také kancelář pro zóny placeného stání.

Praha 5: Úřední hodiny radnice se prozatím nemění

12. dubna 2021 v 09:29

V pondělí 12. dubna přestalo platit opatření, které upravuje provoz orgánů veřejné moci a správních orgánů. Provoz úřadu je pro občany bez omezení agend.

Praha 15: Třetí ročník Participativního rozpočtu

11. dubna 2021 v 19:12

Od pondělí 19. dubna mohou obyvatelé patnácté městské části podávat své návrhy do 3. ročníku Participativního rozpočtu Prahy 15.

Další články
Nahoru