Dnes Pondělí - zatazeno 1°C
Zítra Úterý - snih 0°C
Pondělí 25. 1. 2021
Svátek má Miloš
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Praha 2 získala další ocenění
Starostka Jana Černochová převzala z rukou ředitele Všeobecné fakultní nemocnice Davida Feltla ocenění. Foto: Praha 2

Praha 2 získala další ocenění

Starostka druhé městské části Jana Černochová dnes odpoledne převzala z rukou ředitele Všeobecné fakultní nemocnice v Praze Davida Feltla ocenění za nejlépe spolupracující organizaci.

„Jsem velmi ráda, že Všeobecná fakultní nemocnice vnímá naši dvojkovou radnici jako partnera, na kterého se může kdykoli spolehnout. Za sebe slibuji, že pomáhat si navzájem budeme dál,“ řekla starostka Prahy 2 Jana Černochová s tím, že Praha 2 bude i nadále s nemocnicí v úzkém kontaktu při komunikaci důležitých zdravotnických témat a při preventivních opatřeních a akcích. 

„Fungujeme spolu dobře v dobách mírových, ale přímo skvěle v době covidové. VFN je pro Prahu 2 skutečně „jejich“ nemocnicí a MČ Praha 2 pro nás „naší“ radnicí. S naší radnicí konzultujeme i územní rozvoj VFN a máme radost z toho, že naše plány mají jejich podporu,“ zdůvodnil David Feltl, proč se dvojka stala vítězem v kategorii Spolupracující organizace.

Praha 2 v uplynulém roce nabídla zdravotníkům, že zajistí místo pro jejich děti v dětských skupinách, vedení Prahy 2 a zaměstnanci úřadu podpořili VFN také dobrovolným dárcovstvím krve.  

Vinohradská radnice tak k řadě cen, jako např. Přívětivý úřad, Zlatý erb, Město pro business, Město pro business desetiletí, Patrimonium pro futuro (Dědictví pro budoucnost) nebo Přátelské místo přidala další uznání. Toto poděkování ze strany lékařů a zdravotníků je v této době zvlášť cenné.

vfn-oceneni-1
Hořel částečně devastovaný byt

22. ledna 2021 ve 14:40

Hodinu a dvanáct minut po dnešní půlnoci zasahovali profesionální a dobrovolní hasiči u požáru bytu obytného domu v suchdolské ulici K Háji.

Další články
Nahoru