dnes
Neděle - zatazeno
10°C
zítra
Pondělí - prehanky-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
5°C
Praha 2 chystá na červen aukce obecních bytů
Novoměstká radnice stojí v severním cípu Karlova náměstí. Foto: archiv

Praha 2 chystá na červen aukce obecních bytů

V pondělí 12. června proběhne v budově Novoměstské radnice na Karlově náměstí první z letošních plánovaných veřejných soutěží o odkup obecních bytů. Záměrem radnice Prahy 2 je do konce letošního roku prodat přibližně 45 bytových jednotek novým vlastníkům.

Soutěže by měly v obdobném režimu pokračovat i v následujícím roce. Jedná se především o bytové jednotky v lokalitě Vinohrad a Nového Města.

Pro nadcházející aukci bylo vyhlášeno celkem 12 bytů, jejichž adresy jsou v ulicích Sokolská, Rubešova, Čelakovského sady, a dále náměstí Míru a Masarykovo nábřeží.

Kompletní informace včetně „Aukčních vyhlášek“ jsou k dispozici na stránkách www.praha2.cz v sekci „Prodej bytů“, kde je zároveň i přehled termínů prohlídek jednotlivých bytů.


Praha zajistila sběr a likvidaci injekčních stříkaček po narkomanech na další tři roky

5. prosince 2018 v 17:23

Nebezpečný a infekční odpad nacházejí na svých pravidelných obchůzkách strážníci městské policie. Hlavní město se dohodlo na pokračování dosavadní praxe, kdy jsou jehly, injekční stříkačky a další odpad z aplikací omamných a psychotropních látek bezpečně posbírány do speciálních sběrných boxů a...

Další články
Nahoru