Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Zpravodajství

Praha 2 předala dar Policii ČR

Starostka druhé městské části Jana Černochová a radní pro bezpečnost Michal Zuna předali pražským policistům 92 párů taktických rukavic v hodnotě 80 tisíc korun. Rukavice, které ochraňují ruce policistů před drobnými zraněními při výkonu služby, převzal v budově ředitelství v Sokolské ulici ředitel Policie ČR Praha II David Körner.

Radnice Prahy 2, která dary policistům předává pravidelně už od roku 2011, chce tímto způsobem vyjádřit alespoň symbolicky úctu a poděkování za jejich náročnou práci a službu občanům. Taktické rukavice pro policisty však letos nezůstanou jediným darem pro členy integrovaného záchranného systému.

Již koncem srpna předali starostka Prahy 2 Jana Černochová a radní pro bezpečnost Michal Zuna běžecký trenažer hasičům ze stanice v Sokolské ulici. Rovněž hasičům přispěla radnice Prahy 2 částkou 80 tisíc korun.

V letošním roce městská část Praha 2 vyčlenila ze svého rozpočtu také 80 tisíc korun na nákup notebooků a mobilních telefonů pro zkvalitnění komunikace a přímého výkonu služby strážníků městské policie.  Na motivační odměny pro strážníky pak půjde částka ve výši 350 tisíc korun.

rukavice-dar-policiste-2021-zari

Policisté dostali od zástupců radnice taktické rukavice. Foto: Praha 2

Autor: TZ, red

V Letňanech zasedne kontrolní výbor

Dnes v 06:30

Ve středu 7. června v 18 hodin bude v Praze 18 jednat kontrolní výbor.

Školní psychologové dorazili na radnici Prahy 2

1. června 2023 ve 23:28

Starostka Prahy 2 a náměstkyně primátora Alexandra Udženija (ODS) se v pondělí 29. května setkala v budově radnice se školními psychology.

Praha 4: Zapojte se do diskuse o rozvoji městské části

1. června 2023 v 07:42

V červnu se v Praze 4 uskuteční několik veřejných akcí, do kterých se může zapojit veřejnost. Mluvit se bude o ulicích Pujmanové, Podolí, sídlišti Antala Staška a Zátišském potoku, jejich plánovaných proměnách a rozvoji městské části, které Prahu 4 čekají.

Další články
Nahoru