Dnes Středa - zatazeno 10°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 11°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Praha 2 pořídila strážníkům dalekohledy s nočním viděním

Místostarosta Prahy 2 pro oblast bezpečnosti Michal Zuna (TOP 09) předal tento týden strážníkům za městskou část nové dalekohledy. Jsou to přístroje s nočním viděním a možností pořizovat záznam a přenášet jej také do tabletu.  

„Hodit se budou zejména při ochraně před nelegálními graffiti. Strážníci lépe uvidí na tyto sprejery a zároveň budou mír rovnou pořízený i důkazní materiál,“ uvedl Zuna. 

„Mimo tyto hmotné dary, které každoročně slouží pro zlepšení výkonu služby nebo fyzické kondice, podporujeme naše strážníky i formou poskytování služebních bytů nebo motivační odměny,“ dodal.


Autor: red

Byla vyhlášena studentská literární soutěž v angličtině k výročí Listopadu

Včera v 18:02

Studenti středních a vysokých škol v Česku a na Slovensku se mohou zúčastnit nové literární soutěže. V eseji, reportáži nebo povídce na téma spojené s odkazem Sametové revoluce, od níž letos uplyne 35 let, mohou své práce v angličtině posílat do 30. června. Výsledky plánuje Anglo-americká vysoká...

Škola a školka hledají školníka

21. dubna 2024 v 10:05

ZŠ a MŠ Praha 4, Sdružení 1080 přijme do svého kolektivu od 1. srpna na hlavní pracovní poměr školníka. Jeho úkoly budou zahrnovat běžné údržbářské a provozní práce ve škole a na školním pozemku.

Praha 14 uspořádala deváté setkání koordinátorů environmentální výchovy

21. dubna 2024 v 10:03

Praha 14 byla letos již podeváté hostitelem setkání koordinátorů environmentální výchovy v pražských mateřských, základních a středních školách. Na organizaci dubnové akce se vedle městské části i tentokrát podílely dvě stálice: „Ekoškola“ ZŠ Generála Janouška, vedená ředitelkou Jaroslavou...

Další články
Nahoru