dnes
Pátek - polojasno
31°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
18°C
pozítří
Neděle - oblacno
21°C
Praha 2 ocenila ty, kteří pomáhali

Praha 2 ocenila ty, kteří pomáhali

Radnice Prahy 2 v prostorách Novoměstské radnice ocenila nasazení pracovníků IZS i dalších pomáhajících profesí, tj. strážníků, lékařů a sester, pracovníků CSS Praha 2 a mnoha dobrovolníků, kteří během pandemie nezištně pomáhali – často na úkor svého volného času – s distribucí léků a potravin, ochranných prostředků nebo šitím roušek.

medaile-podekovani-korona Starostka Jana Černochová a tajemník úřadu MČ Michal Kopecký poděkovali také členům Aktivních záloh AČR a nezapomněli ani na pracovníky úřadu, kteří zajišťovali jeho krizový chod.

Všichni přítomní obdrželi jako poděkování medaili Prahy 2, kterou radnice nechala k této speciální příležitosti vyrobit.

Zvláštního ocenění se však dočkala za přístup a krizové řízení v období pandemie také samotná Praha 2, a to od Pěší roty Aktivních záloh Středočeského kraje.


Provoz zákaznického centra PVK bude v srpnu bez omezení

Včera v 10:05

Od 1. srpna obnoví Pražské vodovody a kanalizace provoz zákaznického centra v Dykově ulici. Zákaznické centrum se uzavřelo v druhé polovině března kvůli rozhodnutí vlády související s pandemií způsobené koronavirem. V omezeném režimu bylo znovu otevřeno 4. května.

Praha 2 pro podnikatele: Inzerovat v Novinách Prahy 2 mohou se slevou

Včera v 07:11

Radní Prahy 2 přijali v dubnu opatření ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru na podnikatelské a další subjekty.

Do budovy úřadu Prahy 2 s roušku

8. července 2020 v 11:43

Povinná ochrana úst a nosu plošně zůstala už jen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, na větších akcích uvnitř a v metru.

Pocitová mapa Prahy 9: Označte místo, které chcete změnit

8. července 2020 v 07:58

Na základě sběru názorů a pocitů obyvatel deváté městské části, které se týkají kvality životního prostředí v jejich bezprostředním okolí, a klimatických změn, které ho ovlivňují, vznikla Pocitová mapa.

Severně od Opatovské vznikne prostor pro oddych a relaxaci

7. července 2020 ve 12:26

Zítra, 8. července, zahájí Praha 11 regeneraci vnitrobloku mezi ulicemi Konstantinova a Černockého. V rámci úprav lokality budou odstraněny původní květníky a prostor zkrášlí nový květník osázený trvalkovým záhonem.

Další články
Nahoru