dnes
Středa - zatazeno
10°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
12°C
pozítří
Pátek - prehanky-dest
9°C
Praha 2: Nový ředitel OŘ Praha II Policie ČR
Zdenku Brotánkovou vystřídal Jan Koníř ve funkci ředitele OŘ Praha II Policie ČR. Foto: MČ Praha 2

Praha 2: Nový ředitel OŘ Praha II Policie ČR

Na radnici Prahy 2 se minulý týden konalo setkání, na němž byl uvítán nový ředitel OŘ Praha II Policie ČR, Jan Koníř. Vystřídal Zdenku Brotánkovou, která „římskou dvojku“ vedla dvanáct let. OŘ Praha II zahrnuje městské části Praha 2, Praha 5, Praha 13 a Praha 16.

Plukovníka Koníře ve funkci přivítala starostka Prahy 2 Jana Černochová a starosta Prahy 16 Karel Hanzlík. „Starostové Prahy 5 a 13 bohužel nedorazili,“ uvedla MČ Praha 2 na svém webu.

Setkání se účastnili představitelé Policie ČR, pražský krajský ředitel Miloš Trojánek, ale také zástupci Městské policie Eduard Šuster a ředitel MP Praha 2 Václav Vozdecký.

rozlouceni-brotankova-nahled

Rozloučení s ředitelkou OŘ Praha II Policie ČR Zdenkou Brotánkovou. Foto: MČ Praha 2


Koalice STAN, regionálních hnutí a TOP 09 představila priority pro eurovolby

Včera v 09:15

Předseda hnutí Starostové a nezávislí (STAN) Petr Gazdík a předseda strany TOP 09 Jiří Pospíšil dnes podepsali smlouvu o spolupráci pro květnové volby do Evropského parlamentu. Sestaví společnou kandidátku spolu s dalšími proevropsky smýšlejícími stranami a regionálními...

Na pozici náhradníka do Správní rady VZP byl zvolen nominant Pirátů Východský

14. února 2019 ve 14:36

V souvislosti se zvolením do funkce pražského primátora se Zdeněk Hřib (Piráti) vzdal funkce člena Správní rady VZP s ohledem na kumulaci funkcí, tak jak se slíbil před nástupem do čela vedení Prahy. Piráti na jeho místo nominovali Pavla Východského. Toho předevčírem na pozici náhradníka jmenovala...

Priority vedení Prahy 6 popisuje chválené programové prohlášení. Má 36 stran, nahlédněte do něj

13. února 2019 v 11:42 | Aktualizováno v 17:10

Rada městské části Praha 6 včera schválila „Programové prohlášení Rady městské části Praha 6 pro roky 2018 – 2022“. Jde o soubor priorit vedení radnice. 

Další články
Nahoru