dnes
Neděle - polojasno
3°C
zítra
Pondělí - skorojasno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
0°C
Praha 2 již potřetí ocenila své nejlepší maratonce
Praha 2 již potřetí ocenila své nejlepší maratonce. Foto: MČ Praha 2

Praha 2 již potřetí ocenila své nejlepší maratonce

Ve věžním salonku Novoměstské radnice se v úterý sešli radní Prahy 2 pro oblast sportu a kultury Jaroslav Šolc, ředitel maratonu RunCzech Tomáš Mirovský a zástupci sportovní prodejní firmy.

Společně ocenili běžkyně a běžce z Prahy 2, kteří dosáhli při květnovém pražském maratonu nejlepší časy v rámci zúčastněných obyvatel druhé městské části.

Toto slavnostní setkání se konalo již potřetí, hattrick slavil Ondřej Veselý, loňské prvenství za ženy obhájila Marta Nikolic.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru