Dnes Sobota - zatazeno 3°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 5°C
Sobota 9. 12. 2023
Svátek má Vratislav
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Praha 18 vypsala výběrové řízení na pracovní pozici Vedoucí ekonomického odboru
Pražský životKomerční sdělení
Letňanská radnice. Foto: archiv

Praha 18 vypsala výběrové řízení na pracovní pozici Vedoucí ekonomického odboru

Do výběrové řízení na obsazení pracovního místa Vedoucí ekonomického odboru Úřadu městské části Praha 18 se mohou uchazeči hlásit do 9. května 2023.

Náplní práce vedoucího pracovníka ekonomického odboru bude například vykonávání dozoru nad účetnictvím městské části, sestavování závěrečného účtu, vedení agendy účetnictví u příspěvkových organizací zřizovaných městskou částí a další činnosti.

Úřad nabízí pracovní poměr na dobu neurčitou a v platové třídě 11. Mezi nabízené benefity patří například příspěvek na stravování a penzijní připojištění, pět týdnů dovolené nebo pružná pracovní doba.

Popis náplně práce vedoucího odboru, požadavky na uchazeče a další podrobnosti vyhlášení výběrového řízení jsou na oficiálním serveru Prahy 18 zde.

vedouci-ekonomickeho-odboru-praha-18


Autor: red

Beseda: Husité na Žižkově

Včera v 06:48

Beseda s Petrem Čornejem, na které představí svou novou knihu Husité na Žižkově o proměnách Žižkova v průběhu času, se koná v pondělí 11. prosince. Vstup je zdarma.

Adventní zpívání na Petrském náměstí v Praze 1

7. prosince 2023 v 16:31

Společné zpívání vánočních koled se koná 14. prosince v 17 hodin.

Stipendium profesora Miroslava Vlčka pro zahraniční studenty

7. prosince 2023 v 10:33

České vysoké učení technické v Praze spolu s pražskými veřejnými vysokými školami sdruženými v konsorciu Study in Prague udělilo mimořádné stipendium prof. Miroslava Vlčka pětici zahraničních studentů. Slavnostní ceremonie předávání se uskutečnila 5. prosince 2023 v prostorech Rezidence primátora...

V Praze 2 se začíná bruslit

5. prosince 2023 v 16:42

Ve středu 6. prosince se na třech místech Prahy 2 začne bruslit.

Praha 1 má dva měsíce antigraffiti program, nyní zveřejnila zkušenosti

4. prosince 2023 v 10:23

Jedním z palčivých problémů Prahy 1 je znečištění historického centra grafittti, či tzv. tagy. Domy, lampy, lavičky, koše, rozvodové skříně, nábřeží, kostely… To vše je často znehodnoceno spreji či fixy. Radnice Prahy 1 z tohoto důvodu začátkem října spustila systémový a koordinovaný antigraffiti...

Třicet pět let hasičem a třicet pět let nepřetržitě na jedné stanici

2. prosince 2023 v 06:45

Praha 4 ocenila dlouholetou činnost nadporučíka Jiřího Musila, velitele hasičské stanice číslo 6 v Krči, který zde občanům sloužil 35 let a dnes po dlouhé a věrné službě odchází do civilu.

Další články
Nahoru