dnes
Pátek - obcasny-dest
12°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
13°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
12°C
Pražský život

Praha 15: Komunitní víkendové odpoledne

V sobotu 21. a v neděli 22. března vždy od 14 do 18 hodin se v KC Farní dvůr koná charitativní bazar dětského oblečení a vybavení, sportovních potřeb, hraček, knížek a doplňků.

Zároveň se v sobotu 21. března můžete těšit na kreativní dílnu a herničku pro nejmenší.
 

V neděli 22. března zve patnáctá městská část na přednášku a workshop „Jak vést děti k hodnotám“, která se uskuteční v 15 hodin. Pro děti budou v době přednášky připraveny deskové hry a opět i hernička s dohledem pro nejmenší.

Akce je zdarma.


Začátkem listopadu nepoteče voda v těchto ulicích

Včera v 11:45

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na následující týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Další slevy pro živnostníky chystá Praha 1

28. října 2020 v 18:07

Provozovny ze sítě občanské vybavenosti, kulturní zařízení anebo provozovny veřejného stravování budou z rozhodnutí radnice Prahy 1 zařazeny mezi subjekty, které od ní od listopadu na dobu 6 měsíců obdrží padesátiprocentní slevu na nájemném. Sleva se bude týkat provozoven v nebytových prostorech...

Praha 4 chce zlepšit park na Fidlovačce, oslovila veřejnost

27. října 2020 v 08:34

Park Na Fidlovačce je krajinářsky cennou, přesto poměrně málo využívanou parkovou plochou ve správě městské části Praha 4. To chce radnice změnit a vypsala anketu pro veřejnost.

V Livornské ulici musel být pokácen strom

24. října 2020 ve 21:32

Při opravách chodníku v Livornské ulici došlo k poškození stromu. Kořen stromu byl narušen, když bagr vyzvedával obrubník a ten musel být pokácen.

Další články
Nahoru