dnes
Pondělí - zatazeno
21°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
21°C
pozítří
Středa - zatazeno
21°C
Praha 15: Termíny čištění ulic, odstávek, poruchy i pozvánky dostávejte do mobilu nebo emailu
Mobilní rozhlas bude obyvatele Prahy 15 informovat také o termínech čištění ulic. Ilustrační foto: archiv TSK

Praha 15: Termíny čištění ulic, odstávek, poruchy i pozvánky dostávejte do mobilu nebo emailu

Pokud chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, čištění komunikací, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce, registrujte se zdarma ke komunikační platformě Mobilní rozhlas, ke které se Praha 15 připojí v druhé polovině dubna.

Patnáctá městská část vytváří občanskou infrastrukturu, která se skládá z dobrovolných kontaktních údajů na občany, kteří v městské části bydlí, pracují, podnikají nebo zde studují jejich děti.

Občané budou zdarma informováni o důležitých událostech přímo ve svém telefonu (pomocí SMS zpráv, emailů, hlasových zpráv, anket nebo aplikace pro chytré telefony).

Díky této infrastruktuře se podle plánů radnice zvýší úroveň bezpečí, zapojí se více občanů do kulturního a sportovního dění, aplikace umožní efektivnější a modernější komunikaci mezi občanem a úřadem, zvýší čistotu veřejných prostranství, rychleji a efektivněji řeší vznikající problémy ve veřejných prostorech a celkově více občany zapojí do dění kolem.

Lidé ocení SMS při krizových situacích, které budou ve správný moment informovat, ať budou kdekoliv. Dozví se včas o dění a kulturních událostech díky moderní podobě e-mailů či aplikaci Zlepšeme Česko. Pomocí aplikace mohou hlásit černé skládky, hledat ztracené věci, zatoulaná zvířata a zachraňovat lidské životy.

Díky Mobilnímu rozhlasu budou moci vyjádřit jednoduše svůj názor či preferenci kdůležitým tématům (ankety, fóra, průzkumy, participativní rozpočty).

K platformě Mobilní rozhlas se lze jednouše registrovat zdarma:
přes mobilní aplikaci Zlepšeme Česko,
přes webovou stránku www.praha15.mobilnirozhlas.cz,
vyplněním registračního letáku a předání na Úřadu města MČ Praha 15.
 aplikace-zdarma


Odkaz Baltského řetězu připomínají vlajky Estonska, Lotyšska a Litvy ve foyer Nové radnice

Dnes v 18:46

Na oslavu 30. výročí Baltského řetězu neboli Baltské jsou ode dneška do 25. srpna ve foyer Nové radnice vyvěšeny vlajky Estonska, Lotyšska a Litvy společně s informačním bannerem. Připomínají událost, která stvrdila snahy pobaltských zemí vrátit se na mapu Evropy jako nezávislé...

Další články
Nahoru