Dnes Pondělí - skorojasno 26°C
Zítra Úterý - oblacno 27°C
Pondělí 22. 7. 2024
Svátek má Magdaléna
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Praha 15 chystá na léto rekonstrukci kuchyně v ZŠ Hornoměcholupská
ZŠ Hornoměcholupská. Foto: Michal Lenc / Wikimedia Commons - CC BY-SA 4.0

Praha 15 chystá na léto rekonstrukci kuchyně v ZŠ Hornoměcholupská

Během prázdnin proběhne v Praze 15 řada malých a drobných investic do škol a běžných oprav. Finální částka bude upřesněna až na konci prázdnin. Informovala o tom 1. místostarostka Prahy 15 pro školství Jitka Kolářová (ANO).  

Největší investicí bude rekonstrukce kuchyně v ZŠ Hornoměcholupská, díky tomu bude rozšířena kapacita stávajících strávníků.

Co se letního provozu týče, bude tradičně zajišťován dle harmonogramu. „A zároveň městská část přispívá na příměstské tábory, formou příspěvku na dítě spolkům, které tyto tábory na městské části organizují,“ dodala místostarostka Kolářová.

Další možností, kterou rodiče mají, je využití pobytu dítěte v soukromé mateřské škole, i zde Praha 15 na dítě částečně přispívá.


Autor: puc

O příspěvek na doučování byl zájem, požádalo o něj přes 300 dětí

20. července 2024 v 07:38

Radnice Prahy 6 na jaře rozhodla o pomoci rodičům deváťáků s přípravou na přijímací zkoušky na střední školy a nabídla jim příspěvek dva tisíce korun na přípravné kurzy, zkoušky nanečisto, přípravu na talentovky a podobně. Městská část na tento program vyčlenila ve svém rozpočtu jeden...

Další články
Nahoru