dnes
Úterý - zatazeno
2°C
zítra
Středa - zatazeno
0°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
0°C
Koronavirus

Praha 14 upravuje provoz úřadu

V reakci na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu a na další vývoj v šíření nákazy koronavirem v Česku, přistupuje Úřad městské části Praha 14 k dočasnému omezení kontaktu s veřejností. Omezení platí od pondělí 16. března do odvolání a budou ještě průběžně aktualizována.

S výjimkou tzv. přepážkových agend (výdej cestovních dokladů a občanských průkazů, Podatelna, Informační kancelář, Czech Point atp.), v jejichž případě se zatím provoz nemění, bude budova úřadu pro veřejnost otevřena pouze v pondělí a ve středu v čase od 7.30 do 12 a od 13 do 18 hodin, a to pouze po předchozím telefonickém objednání (dohodě) na příslušném odboru.

V neodkladných případech může klient kontaktovat příslušného úředníka telefonicky z vrátnice a domluvit s ním další individuální postup. Kontakty na jednotlivé pracovníky úřadu jsou uvedeny na webových stránkách městské části – www.praha14.cz.

ÚMČ Praha 14 dále upozorňuje, že platby přímo na úřadě jsou možné pouze HOTOVOSTNĚ (není k dispozici terminál).


Praha 9: Detekce teploty příchozích do institucí

22. listopadu 2020 v 19:33

Praha 9 instalovala detekční rámy a kamery měřící teplotu příchozích v základních a mateřských školách – termokamery v ZŠ Novoborská, ZŠ Litvínovská 600 a MŠ Veltruská, rám v ZŠ Litvínovská 500. Stejná zařízení připravuje devátá městská část v MŠ U Vysočanského pivovaru a ústavu Sociální služby...

Senioři v nemocnici sv. Alžběty dostali dárky

21. listopadu 2020 v 09:50

Ve středu navštívila místostarostka Prahy 2 Alexandra Udženija nemocnici svaté Alžběty a předala personálu dárky pro dlouhodobě hospitalizované seniory.

Provozujete restauraci, kavárnu, bistro? Napište na radnici

19. listopadu 2020 v 15:09

Pokud se váš podnik nachází na území Prahy 5 a máte otevřené výdejní okénko či fungující rozvoz, můžete napsat na emailovou adresu: tomas.haas@praha5.cz.

Výuka na dálku v Praze 15. Radnice připravila dotazník pro rodiče

17. listopadu 2020 ve 20:13

Radnice Prahy 15 se obrací na rodiče s prosbou o pomoc při zpětné vazbě na distanční výuku,. Tentokrát se bude týkat 2. vlny pandemie, a i nyní bude formu dotazníku.

Klub Rodina pomáhá

17. listopadu 2020 v 07:31

Ve spolupráci s Potravinovou bankou poskytuje od jara Virtuální klub Rodina Prahy 13 potravinovou pomoc. Zaregistrovat se může každá rodina, která prožívá těžké období např. kvůli ztrátě zaměstnání, náročné onkologické léčbě.

Další články
Nahoru