Dnes Středa - zatazeno 0°C
Zítra Čtvrtek - snih 0°C
Středa 8. 12. 2021
Svátek má Květoslava
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Koronavirus

Praha 13 vybaví pracovníky ve školství respirátory

Městská část Praha 13 zajistila více než 17 000 respirátorů, které budou distribuovány do všech školských zařízení bez ohledu na to, kdo je jejich zřizovatelem. Jsou určeny nejen pedagogickým pracovníkům, ale všem zaměstnancům škol.

„Jsme si vědomi, že bezpečný návrat dětí do škol patří mezi priority,“ řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka a dodal: „Aby se tak ale mohlo stát, musí být na to školy připraveny. Již minulý týden jsme rozdistribuovali zhruba přes 16 000 kusů respirátorů a téměř 12 000 chirurgických roušek, které už měla radnice k dispozici. Ty byly určeny pracovníkům škol, jejichž je městská část zřizovatelem. V pondělí 1. března proběhne distribuce dalších zhruba 17 000 kusů respirátorů, které se nám nyní podařilo zajistit, a to bez ohledu na rozhodnutí vlády o termínu návratu žáků do škol, nebo naopak o jejich úplném uzavření. Tyto respirátory budou rozděleny mezi pracovníky všech základních, mateřských, odborných škol a gymnázií v Praze 13“.


Autor: TZ, red

Nemocnice Na Františku: Zájem o očkování je srovnatelný s jarními měsíci

4. prosince 2021 v 07:09

Od ledna letošního roku naočkovala Nemocnice Na Františku proti covidu-19 přes 24 tisíc lidí. Nejvíce zájemců, kteří si pro vakcínu přišli, bylo ve věkové kategorii 25–44 let. Mimořádný zájem o očkování byl v červnu a červenci, kdy si první nebo druhou dávku nechalo aplikovat dohromady téměř...

Očkování v Nemocnici sv. Kříže

30. listopadu 2021 v 18:41

Nemocnice sv. Kříže Žižkov zvyšuje kapacitu, rozšiřuje provozní dobu očkovacího centra.

Očkování v Praze 14 bez registrace

30. listopadu 2021 v 09:29

V obchodním Centru Černý Most v horním patře u východu na střešní parkoviště naproti fitness se v pondělí otevřelo nové očkovací místo FNKV.

Další články
Nahoru