Dnes Sobota - obcasny-dest 12°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 11°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Praha 13: Volná ordinace po pediatrovi

Praha 13 provozuje 3 budovy poliklinik a v současné době nabízí uvolněnou ordinaci po pediatrovi v Poliklinice Jánského. Volná je od prvního července a v ideální případě by měla být nahrazena opět pediatrickou péčí.

„Aktuálně je po pediatrické péči velká poptávka, lékařů je nedostatek a snažíme se je motivovat k provozu praxe v naší městské části. V našich třech poliklinikách aktuálně působí 8 pediatrů, a i když v městské části fungují desítky dalších soukromých praxí, nestačí to. Praha 13 neustále roste a obyvatel přibývá, včetně těch nejmenších a my chceme zajistit lékařskou péči pro všechny tady, bez nutnosti dojíždět do jiné části Prahy,“ řekl starosta David Vodrážka.

Od července se uvolní pediatrická ordinace v Poliklinice Jánského a výhledově budou k dispozici i další prostory pro lékaře, nejlépe pediatry. Všechny volné prostory k pronájmu v poliklinikách Prahy 13 jsou zveřejňovány na úřední desce městské části a také na webu. Bližší informace zájemcům podá Odbor majetkový, bytový a investiční.

poliklinika-janskeho

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Poliklinice Jánského nabízí radnice volnou ordinaci po pediatrovi. Foto: Praha 13

 

 


Autor: Hla

Očkování zvířat osob bez domova

Dnes v 15:07

V areálu noclehárny Michle proběhne 22. května od 9 do 11:30 hodin již tradiční očkování zvířat osob bez domova.

Praha 4 hledá členy do komise pro Eurovolby

Včera ve 14:47

Praha 4 uvítá na doplnění komisí pro Eurovolby 2024 nové zájemce o členství. Vhodné je i pro studenty 18+ a zdatnější seniory. Bydliště na Praze 4 není podmínkou.

Praha 13: Pomozte zajistit hladký průběh voleb

Včera v 10:46

Ve dnech 7. a 8. června proběhnou volby do Evropského parlamentu. Volební komise, které zajišťují průběh hlasování a následné sčítání hlasů, nejsou dosud plně obsazeny.

Hasiči zasahovali u převráceného návěsu

16. května 2024 ve 21:55

Ve čtvrtek 16. května od 18:45 hodin zasahovali hasiči ze dvou stanic v ulici Českobrodská v Praze 10. Převrátil se tam plně naložený návěs. Hasiči museli vyložit náklad před jeho vyproštěním.

Poslední rozloučení s Harapesem bude v Národním divadle

16. května 2024 v 18:25

Poslední rozloučení s tanečníkem a hercem Vlastimilem Harapesem, který zemřel ve středu ve věku 77 let, se uskuteční 27. května v poledne v Národním divadle (ND). Informoval o tom mluvčí ND Tomáš Staněk. Harapes, který byl dlouholetým baletním sólistou Národního divadla a později baletní soubor...

Další články
Nahoru