Dnes Středa - polojasno 11°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 10°C
Středa 4. 10. 2023
Svátek má František
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Zpravodajství

Praha 13: Volná ordinace po pediatrovi

Praha 13 provozuje 3 budovy poliklinik a v současné době nabízí uvolněnou ordinaci po pediatrovi v Poliklinice Jánského. Volná je od prvního července a v ideální případě by měla být nahrazena opět pediatrickou péčí.

„Aktuálně je po pediatrické péči velká poptávka, lékařů je nedostatek a snažíme se je motivovat k provozu praxe v naší městské části. V našich třech poliklinikách aktuálně působí 8 pediatrů, a i když v městské části fungují desítky dalších soukromých praxí, nestačí to. Praha 13 neustále roste a obyvatel přibývá, včetně těch nejmenších a my chceme zajistit lékařskou péči pro všechny tady, bez nutnosti dojíždět do jiné části Prahy,“ řekl starosta David Vodrážka.

Od července se uvolní pediatrická ordinace v Poliklinice Jánského a výhledově budou k dispozici i další prostory pro lékaře, nejlépe pediatry. Všechny volné prostory k pronájmu v poliklinikách Prahy 13 jsou zveřejňovány na úřední desce městské části a také na webu. Bližší informace zájemcům podá Odbor majetkový, bytový a investiční.

poliklinika-janskeho

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Poliklinice Jánského nabízí radnice volnou ordinaci po pediatrovi. Foto: Praha 13

 

 


Autor: Hla

Praha 1 požádá o dotace na adiktologické služby

Dnes v 00:18

Radnice Prahy 1 podá žádost o poskytnutí dotace na adiktologické služby pro rok 2024, které na území městské části zajišťuje terénní prací organizace SANANIM, Drop-In a Progressive ops. Rozhodli o tom radní Prahy 1 na svém úterním jednání.

Čtrnáctka podle vás. Setkání nad projekty

2. října 2023 ve 14:02

Čtvrtý ročník participativního rozpočtu Čtrnáctka podle vás dospěl do další fáze. Během čtyř měsíců mohli občané podávat projekty na zvelebení městské části. Celkem jich na radnici dorazilo 14. Ty, které odborníci a místní radní vyhodnotí jako realizovatelné, budou v závěru října představeny...

Praha 4: Společná debata s obyvateli přinesla nové podněty

2. října 2023 ve 13:22

Setkání veřejnosti s radními k úpravě parkování v ulici Horní přineslo nové podněty. Praha 4 uspořádala společnou debatu s obyvateli, aby zmapovala potřeby a problémy v lokalitě a návrhy na jejich možné řešení, které by uspokojilo většinu obyvatel v ulici Horní...

Další články
Nahoru