dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražský život

Praha 13 ocenila učitele

Radnice Prahy 13 pořádá každoročně u příležitosti výročí narození Jana Ámose Komenského slavnostní setkání s pedagogy. Dnes ocenil starosta Prahy 13 David Vodrážka v obřadní síni radnice celkem 37 zasloužilých pedagogů. Společně se svojí zástupkyní pro školství Marcelou Plesníkovou a předsedou výboru pro výchovu a vzdělávání Vítem Bobysudem oceněným poděkoval a předal jim plaketu J. A. Komenského s čestným uznáním a finanční dar.

„Práce pedagogů je psychicky i fyzicky velmi náročná a my si nesmírně vážíme všech, kdo ji vykonávají,“ říká starosta David Vodrážka. „Smekám před těmi, kteří se pro toto povolání rozhodli a věnují mu své schopnosti, energii a většinu času. Oceněno je dnes 37 pedagogů, ale poděkování náleží úplně všem učitelkám a učitelům základních a mateřských škol v Praze 13.“

Mezi oceněnými bylo 13 učitelek mateřských škol, 16 učitelek základních škol a jeden učitel ve výslužbě, čtyři ředitelky mateřských škol, ředitelka a ředitel základní školy, lektorka Domu dětí a mládeže. Všichni působí ve školství v Praze 13 déle než 15 let. Na závěr setkání byl připraven přípitek a malé pohoštění.

Praha 13 je zřizovatelem 10 základních a 21 mateřských škol. 


Další články
Nahoru