dnes
Sobota - polojasno
9°C
zítra
Neděle - oblacno
14°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
11°C
KoronavirusZpravodajství

Praha 13 rozdala tisíc litrů dezinfekce

Radnice Prahy 13 zajistila 1000 litrů dezinfekce, Bezpečnostní rada Prahy 13 rozhodla o její redistribuci. Celkem čtyři sta litrů dostanou polikliniky, které jsou v majetku městské části.

Poliklinika Lípa Centrum v Nových Butovicích dostane dvě stě litrů, dalších dvě stě litrů si rovným dílem rozdělí Poliklinika Stodůlky v ulici Hostinského a Poliklinika Janského na Velké Ohradě.

S dvaceti litry dezinfekce mohou počítat ve Středisku sociálních služeb Prahy 13 a v Domově pro seniory Zity Kabátová.

Čtyři sta litrů dezinfekčního prostředku bude mít k dispozici sociální odbor, který je přerozdělí mezi organizace a zařízení pečující zejména o zdravotně znevýhodněné klienty a seniory, např. Farní charitu Stodůlky, Prosaz, Diakonii ČCE – středisko Praha, Sananim a další.

dezinfekce-13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro potřeby zaměstnanců a návštěvníků radnice je počítáno se sto litry, zbývajících zhruba šedesát litrů dezinfekce bude sloužit jako rezerva k pokrytí aktuálních požadavků.


Centrum sociálních služeb v Praze 2 omezilo návštěvy

Včera ve 20:12

Centrum sociálních služeb Praha 2 bylo nuceno, s ohledem na současnou situaci, omezit v tomto týdnu návštěvy v domovech pro seniory a zároveň ukončit provoz jídelny pro seniory v Máchově ulici. 

Volby: Telefonní čísla pro hlasování doma do přenosné volební schránky

24. září 2020 v 09:05

Ve dnech 2. a 3. října a v případě druhého kola ve dnech 9. a 10. října 2020 se v Praze uskuteční ve třech volebních obvodech volby do Senátu Parlamentu České republiky. Voličům v nařízené karanténě nebo izolaci je podle v srpnu schváleného zákona umožněno hlasovat u drive-in volebního stanoviště...

Další úlevy pro živnostníky připravuje Praha 1

23. září 2020 v 19:29

Radnice Prahy 1 připravuje zejména pro drobné živnostníky další finanční úlevu. Týkat se bude těch, kteří podnikají v nebytových prostorech ve správě městské části.

Praha 6 dezinfikuje veřejná prostranství

23. září 2020 v 19:23

Praha 6 přistoupila k dezinfikování veřejných prostranství. Postupně a dle vytíženosti jednotlivých lokalit jsou dezinfikovány veřejné lavičky, dětská hřiště a také vestibuly metra a stanice MHD. Krizový štáb městské části Praha 6 rovněž rozhodl o zakoupení čtyř kusů nových výkonných dezinfekčních...

Další články
Nahoru