Dnes Sobota - zatazeno 12°C
Zítra Neděle - obcasny-dest 8°C
Sobota 1. 4. 2023
Svátek má Hugo
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Zpravodajství

Praha 13: Radnice otevírá rezervační systém i mimo vyhlášené úřední dny

Služby Úřadu městské části Praha 13 jsou ode dneška klientům dostupné i mimo vyhlášené úřední hodiny. Radnice vychází vstříc všem klientům a přes rezervační systém je možné se objednat na vybrané agendy i v další dny.   

Od pondělí 1. března byly v rámci vládních opatření omezeny úřední dny radnice na pondělí a středu od 8 do 18 hodin. Protože je ale zájem o služby agend veliký, mají občané od 8. března možnost využít služeb městské části Praha 13 i mimo úřední dny, a to po předchozím objednání přes rezervační systém na webových stránkách www.praha13.cz. Samozřejmě za přísného dodržování hygienických opatření.

„Radnice je tu především pro občany. I v této náročné době ale chceme maximálně vyjít vstříc všem, kteří naše služby potřebují. Možnosti využít rezervační systém i pro objednání na jiné dny v týdnu zajistíme plynulost vyřizování jednotlivých agend. Velký důraz samozřejmě klademe na striktní dodržování všech hygienických a bezpečnostních opatření,“ řekl starosta David Vodrážka.

„Kumulace jednotlivých úkonů do dvou dnů v týdnu zatěžuje nejen klienty, ale také úředníky, kteří například minulý týden vyřídili na jednotlivých pracovištích více než tisíc požadavků. Objednání přes rezervační systém tak optimálně rozloží jednotlivé požadavky klientů mezi příslušné odbory a přehledný časový harmonogram nabídne jejich komfortní vyřízení bez front, které se na úřadě během úředních dnů tvoří,“ informoval tajemník úřadu Jaroslav Mareš.

 


Autor: TZ, red

Dohoda Prahy 2 s provozovateli zavádí pravidla pro bikesharing na území městské části

30. března 2023 ve 23:04

Zástupci městské části Praha 2 a bikesharingových společností společně podepsali Dohodu o provozu bikesharingu na území Prahy 2, která zavádí jasná pravidla jeho provozování v této městské části. Svým podpisem se zástupci společností zavázali k jejich dodržování. Informovala o tom v tiskové zprávě...

Další články
Nahoru