Dnes Úterý - jasno 30°C
Zítra Středa - polojasno 31°C
Úterý 16. 8. 2022
Svátek má Jáchym
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Zpravodajství

Praha 13: Radnice otevírá rezervační systém i mimo vyhlášené úřední dny

Služby Úřadu městské části Praha 13 jsou ode dneška klientům dostupné i mimo vyhlášené úřední hodiny. Radnice vychází vstříc všem klientům a přes rezervační systém je možné se objednat na vybrané agendy i v další dny.   

Od pondělí 1. března byly v rámci vládních opatření omezeny úřední dny radnice na pondělí a středu od 8 do 18 hodin. Protože je ale zájem o služby agend veliký, mají občané od 8. března možnost využít služeb městské části Praha 13 i mimo úřední dny, a to po předchozím objednání přes rezervační systém na webových stránkách www.praha13.cz. Samozřejmě za přísného dodržování hygienických opatření.

„Radnice je tu především pro občany. I v této náročné době ale chceme maximálně vyjít vstříc všem, kteří naše služby potřebují. Možnosti využít rezervační systém i pro objednání na jiné dny v týdnu zajistíme plynulost vyřizování jednotlivých agend. Velký důraz samozřejmě klademe na striktní dodržování všech hygienických a bezpečnostních opatření,“ řekl starosta David Vodrážka.

„Kumulace jednotlivých úkonů do dvou dnů v týdnu zatěžuje nejen klienty, ale také úředníky, kteří například minulý týden vyřídili na jednotlivých pracovištích více než tisíc požadavků. Objednání přes rezervační systém tak optimálně rozloží jednotlivé požadavky klientů mezi příslušné odbory a přehledný časový harmonogram nabídne jejich komfortní vyřízení bez front, které se na úřadě během úředních dnů tvoří,“ informoval tajemník úřadu Jaroslav Mareš.

 


Autor: TZ, red
Další články
Nahoru