dnes
Pátek - oblacno
26°C
zítra
Sobota - prehanky-dest
19°C
pozítří
Neděle - prehanky-dest
14°C
Pražská doprava

Praha 13: Parkující auta omezují svoz komunálního odpadu

Radnice třinácté městské části upozorňuje řidiče, parkující na sídlišti Velká Ohrada v ulicích Kurzova, Prusíkova, Přecechtělova, Borovanského, že vždy v pondělí, středu a pátek v době od 8 do 12 hodin probíhá v této oblasti svoz komunálního odpadu.

Vozidla Pražských služeb z důvodů nedodržování dopravních předpisů – zejména kvůli parkování na kruhových objezdech v křížení ulic Kurzova / Přecechtělova, Kurzova / Borovanského a Přecechtělova / Prusíkova nemohou zajíždět ke kontejnerům.

„Z tohoto důvodu bude na kruhových objezdech a v jejich okolí provádět městská policie zvýšený dozor. V případě, že vozidlo Pražských služeb nebude moci ve výše uvedených časech volně projet, bude provedena dokumentace špatně zaparkovaných vozidel, případně budou tato vozidla odtažena,“ upozorňuje radnice na svých stránkách.


Praha 6: Uzavření křižovatek v Sestupné ulici

Včera v 07:15

Na základě iniciativy Prahy 6 bude v rámci programu BESIP provedena stavební úprava křižovatek V Domcích x Sestupná a Sestupná x U Hvězdy.

Úplné noční uzavření Letenského tunelu

23. dubna 2019 ve 13:37

Od dnešního dne do 27. dubna bude vždy v noci od 23 hodin do 5 hodin Letenský tunel z důvodu údržby technologie a mytí tunelu uzavřen.

V Chodovské ulici je omezena doprava

23. dubna 2019 ve 12:20

Od dnešního dne do 14. června bude plynárenská společnost provádět stavební úpravy páteřního plynovodu v Chodovské ulici.

Na parkovišti P+R v Letňanech plaťte za parkovné prostřednictvím aplikace Moje Praha

19. dubna 2019 ve 22:27

Řidičkám a řidičům, kteří využívají parkoviště P+R v Letňanech, se usnadní parkování, jelikož mohou od nynějška pro snadné a rychlé placení za parkovné využít mobilní aplikaci Moje Praha. Parkovné tak jde jednoduše zaplatit přímo z auta a díky aplikaci mít všechny údaje o parkování pod...

Omezení dopravy na nábřeží Kpt. Jaroše – Dukelských hrdinů

19. dubna 2019 v 07:10

Od 19. do 30. dubna budou v souvislosti s výměnou kolejových oblouků tramvajové trati na křižovatce nábřeží Kapitána Jaroše a ulice Dukelských hrdinů zavedena následující dopravní opatření.

Zavedení zón placeného stání, výstavba garážového stání. Praha 13 zve na veřejné projednání

17. dubna 2019 v 09:28

Veřejné projednání se koná ve středu 24. dubna od 17 hodin v obřadní síni radnice na Slunečním náměstí.

Další články
Nahoru