Dnes Neděle - jasno 16°C
Zítra Pondělí - prehanky-dest 18°C
Neděle 26. 6. 2022
Svátek má Adriana
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Koronavirus

Praha 13 očkuje na radnici bez přechozí registrace

Praha 13 otevřela 26. července očkovací místo přímo v budově radnice na Slunečním náměstí. Na očkování dvoufázovou vakcínou Moderna se zájemci nemusí registrovat předem a přijít mohou ve vyhlášených otevíracích hodinách.

Očkovací místo se nachází v přízemí radnice a služby zajišťuje Záchranná služba Asociace samaritánů Praha – západ (ZSAS).

Zájemci o očkování starší 16 let mohou přijít kdykoliv během vyhlášených otevíracích hodin. S sebou stačí přinést občanský průkaz a kartičku zdravotního pojištění. Příchozí zájemci vyplní formulář a po očkování je nezbytné setrvat 15 minut v čekárně.

Lidé, kteří byli očkováni první dávkou vakcíny Moderna jinde, sem mohou přijít pro druhou dávku bez objednání. Očkovací místo je k dispozici také cizincům, kteří jsou účastníky veřejného zdravotního pojištění.

Otevírací hodiny očkovacího místa:
pondělí a středa: 13 – 18 hodin
úterý, čtvrtek, pátek: 8 – 13 hodin.


Autor: TZ, red

Očkovací centrum na Chodově ukončilo provoz

28. února 2022 ve 13:40

Očkovací centrum v pražské obchodním domě na Chodově po sedmi měsících ukončilo provoz. Poslední zájemce o vakcínu proti covidu-19 naočkovalo včera večer v 19 hodin, od dnešního dne je centrum uzavřeno. Informoval o tom na twitteru Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM), který centrum...

Další články
Nahoru