Praha 13 ocenila 35 pedagogů
25. března 2026 10:28
„Dnešní setkání bylo především o poděkování všem, kteří se vzdělávání dětí věnují. Kvalitní školství je základem celé společnosti a my se všem našim mateřským i základním školám maximálně věnujeme. Vzdělávání všech dětí je investicí do budoucnosti a je mi ctí dnes všem pedagogům oficiálně poděkovat a předat symbolické ocenění,“ řekl starosta David Vodrážka (ODS).
„Naše radnice provoz škol, školek i volnočasových zařízení intenzivně podporuje, přičemž se snažíme pružně, včas a účinně reagovat na všechny změny, které se dějí. Ze srdce děkuji pedagogům, ale samozřejmě i nepedagogickým zaměstnancům školských zařízení za jejich vysokou profesionalitu, pracovitost, obětavost a nadšení,“ zdůraznila místostarostka Marcela Plesníková (ANO).
Praha 13 je zřizovatelem 10 základních a 22 mateřských škol, ve kterých působí více než 900 pedagogů.

Přidejte si nás na domovskou