Dnes Čtvrtek - jasno 25°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 18°C
Čtvrtek 21. 9. 2023
Svátek má Matouš
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Zpravodajství

Praha 13 dává k dispozici autobus na pomoc Ukrajincům

Úřad městské části Praha 13 uvolnil na pomoc válkou postiženým obyvatelům Ukrajiny autobus, kterým v současné době disponují dobrovolní hasiči ve Stodůlkách. 

„Intenzivně spolupracujeme se všemi dotčenými orgány na přípravě koordinované pomoci. Přeprava válkou postižených rodin je prvním krokem, jak můžeme pomoci ihned. Jakmile bude třeba, autobus je k dispozici, ať už se jedná o aktivity integrovaného záchranného systému, pražského magistrátu nebo jednotlivých ministerstev,“ řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka (ODS).

„Bezpečnostní rada Prahy 13 situaci neustále sleduje. Další kroky, jak v rámci našich možností a pravomocí pomoci, připravujeme," dodal. 


Autor: red

Jak bude vypadat nové centrum Hostivaře? Určí to urbanistická soutěž

Dnes ve 14:49

Společnost Zelená Hostivař patřící do skupiny JRD Group ve spolupráci s Prahou 15 a magistrátem vyhlašuje urbanistickou soutěž „Nové centrum Hostivař“, realizovanou Českou komorou architektů (ČKA), která určí podobu rozvoje okolí tramvajové smyčky na křížení ulic Průmyslová a Plukovníka...

Hořelo na střeše Lidlu v Praze 5

Včera ve 21:34 | Aktualizováno v 22:04

Tři jednotky pražských profesionálních hasičů zasahovaly ve středu 20. září před 15. hodinou v ulici K Barrandovu v Praze 5 u požáru na střeše prodejny Lidl. Informoval o tom mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Praha 6 podpořila program Trenéři ve škole dotací 1,16 milionu korun

Včera v 08:34

Zastupitelé Prahy 6 na svém jednání tento týden podpořili program Trenéři ve škole dotací 1,16 mil. korun. Program je založen na zapojení proškolených sportovních trenérů do hodin tělocviku na 1. stupni základních škol, kde v pravidelné rotaci spolupracují s učiteli na správném a pestrém pohybovém...

Další články
Nahoru