Dnes Středa - prehanky-dest 5°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 5°C
Středa 1. 2. 2023
Svátek má Hynek
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Zpravodajství

Praha 13 dává k dispozici autobus na pomoc Ukrajincům

Úřad městské části Praha 13 uvolnil na pomoc válkou postiženým obyvatelům Ukrajiny autobus, kterým v současné době disponují dobrovolní hasiči ve Stodůlkách. 

„Intenzivně spolupracujeme se všemi dotčenými orgány na přípravě koordinované pomoci. Přeprava válkou postižených rodin je prvním krokem, jak můžeme pomoci ihned. Jakmile bude třeba, autobus je k dispozici, ať už se jedná o aktivity integrovaného záchranného systému, pražského magistrátu nebo jednotlivých ministerstev,“ řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka (ODS).

„Bezpečnostní rada Prahy 13 situaci neustále sleduje. Další kroky, jak v rámci našich možností a pravomocí pomoci, připravujeme," dodal. 


Autor: red

Ke zhoršení psychického stavu u dětí dochází stále častěji. Nový školní projekt otevírá zásadní témata a učí je zvládat rizikové situace

30. ledna 2023 ve 13:00

Tento týden žáci základních a středních škol převezmou pololetní vysvědčení. Bývalo zvykem, že se v tomto období celá řada dětí a mladistvých obracela na Linku bezpečí s obavami plynoucími z reakce rodičů. Jenže to už je zdá se minulost. S odkazem na vývoj dlouhodobých statistik to tvrdí Soňa...

Další články
Nahoru