dnes
Pátek - zatazeno
9°C
zítra
Sobota - oblacno
11°C
pozítří
Neděle - jasno
14°C
Pražský život

Praha 12 zve: Maškařádění a společenský večer

Oddíl národní házené SK Spartak Modřany pořádá v sobotu 7. března hned dvě akce v kulturním zařízení Písková.

Dopoledne od 9:00 do 12:00 hodin bude patřit dětskému karnevalu. Během něj vystoupí mimo jiné tanečníci z InFun, DDM Modřany nebo Cvič.it

maskarradeni  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na programu budou soutěže pro děti, diskotéka, vyhlášení nejkrásnější masky a nebude chybět tombola. Vstupné pro děti je 25 korun, pro dospělé 50 korun.

Večer se ve stejném sále koná již 19. společenský večer, tentokrát v muzikálovém stylu. V jeho průběhu vystoupí kapela Fernetový opar a proběhne vyhlášení nejlepších házenkářů a házenkářek.

19-spolecensky-vecer


Praha 2: Dvojka srdcem pomůže samoživitelkám a samoživitelům

1. dubna 2020 ve 21:55

Samoživitelkám a samoživitelům, kteří kvůli krizovým opatřením nemohou vykonávat svou práci nebo živnost a ocitají se tak bez prostředků, chce prostřednictvím nadačního fondu Dvojka srdcem pomoci druhá městská část. 

Praha 4 pomáhá lidem bez domova zajistit hygienu

1. dubna 2020 v 09:18

Praha 4 instalovala dvě zařízení pro mytí a dezinfekci rukou pro osobní hygienu lidem bez domova. Jedno je u nádraží v Braníku a druhé ve Velkém háji na Novodvorské.

VŠCHT prodlužuje lhůty pro podání přihlášek

31. března 2020 v 11:50

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze prodlužuje v souvislosti s pandemií lhůty pro podání přihlášek ke studiu ve všech úrovních studia.

Praha 8: Vrtule je na internetu

31. března 2020 v 07:07

Praha 8 dlouhodobě spolupracuje s nízkoprahovým klubem pro děti a mládež Vrtule. Ten se přesouvá po dobu koronavirové krize na internet.

Další články
Nahoru